64a7fd1752872obrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Máte pocit, že spousta věcí je nyní mimo vaši kontrolu, ale krok za krokem se situace začne měnit a zlepšovat, nebojte se a buďte trpěliví. Vaše šťastná vlna již brzy zase dorazí.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Tento týden vložte více energie do skupinových aktivit. Buď někam vyrazte se svými přáteli, nebo se zkuste vymanit ze své sociální skupiny a poznejte nové lidi. Třeba se zúčastněte nějaké komunitní akce.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Možná vás přitahuje terapie nebo alternativní formy léčení. Budete chtít lépe porozumět sami sobě a mohli byste pracovat na zlepšení vztahu k ostatním lidem.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Ulevilo se vám a je to znát. Ať už je důvod jakýkoliv, jsme rádi, že je vám lépe a na svět máte veselejší pohled. Hvězdy na tom rozhodně mají také svůj podíl, ale ten největší je na vás. Jen tak dál.    
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Ocitli jste se v situaci, která nemá jednoduché řešení. Takovéto situace je nejlepší řešit s chladnou hlavou a nejlépe se o nich poradit také s někým blízkým. Vyvarujte se zbrklých rozhodnutí.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Z dovolené jste si přivezli parádní angínu, takže příští týden zůstanete doma. I když se už budete cítit lépe, rozhodně to nepodceňte a vykurýrujte se, jak to jen nejlíp jde. Pokud to zvládnete, budete mít na delší čas pokoj.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Příští týden vás bude čekat náročné rozhodování. Chápeme, že se rozhodovat moc neumíte a dlouho váháte nad možnostmi, ale nebudete mít tolik času. Na papír si napište plusy a mínusy a rozsekněte to.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Dlouho jste se neviděli se svými přáteli a ti už mají starost, co s vámi je. Uspořádejte party u bazénu nebo uvařte večeři a pozvěte je. Uklidníte je a konečně spolu strávíte nějaký ten čas, protože čas strávený s přáteli je velmi důležitý.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Tento týden budete chtít být více o samotě. Můžete cítit málo energie a potřebujete prostor k sebereflexi a odpočinku. Můžete také čelit potlačování emocí a chtít se vypořádat s některými přesvědčeními, která máte.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Už aby se alespoň trochu ochladilo. To je myšlenka, která vám poslední týden neustále běhá hlavou. Nejraději byste se sebrali a zmizeli někam, kde není více než 20 stupňů. Zkuste to vydržet, vždyť podzim tu bude co nevidět.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Ani jste se nenadáli a polovina léta je v podstatě za vámi. Místo toho, abyste se ale trápili nad tím, jak vaše nejoblíbenější období pomalu ale jistě spěje ke konci, raději si ho ještě pořádně užijte. Navštivte festival, poznejte některé nové místo nebo vyrazte jen tak na piknik.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Budete hýřit nápady a posouvat věci vpřed. Využijte toho na maximum. Na domácí frontě ale naopak budete bojovat s partnerem a hledat tu správnou cestu. Nebuďte urputní, spíš trpělivý a chápající.  
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama