Longbeach-Campground-RAKtopia-Image-2.jpg

RAKtopia, první hudební a wellness festival v Ras Al Khaimah, spojí ve dnech 22. - 23. října 2022 návštěvníky se společnou vášní pro hudbu, wellness a umění. Festival se bude konat v malebném kempu Longbeach anabídne milovníkům wellness a pláží strávit víkend v uvolněné atmosféře s wellness aktivitami a podmanivými rytmy.
 
RAKtopia – název, který spojuje Ras Al Khaimah a Utopii, je wellness festival určený k rozvoji inspirace a kreativity a je ideálním místem pro spojení s přírodou, tělem a myslí.
 
Zajímavou sestavu odborníků a účinkujících  tvoří:

  • Ambasadorka RAKtopia Allaoua Gaham – zkušená jogínka, odbornice na anatomii a certifikovaná seniorní instruktorka Animal Flow, která představí cvičení jógy a breakdance, a Systemu, formu bojového umění, která se zaměřuje na fyzickou, duševní a duchovní pohodu. Allaoua si klade za cíl posílit návštěvníky festivalu a pomoci jim lépe porozumět biomechanice těla a metabolismu pro celkovou pohodu;
  • Sarah Whiteová– jogínka specializující se na řízené meditace,  známá tím, že umožňuje studentům i instruktorům lépe porozumět svému tělu
  • Tamara Khoury - certifikovaná osobní trenérka pilates a holistická zdravotní koučka se specializací na HIIT a kardio pilates;

Charl Chakou - uznávaný kreativní facilitátor v oblasti hudby a pohybového tance, který povede jamming session a flow spolu s tanečními instruktory.

RAKtopia-Image-3.jpg
 
Denní program doplní kromě živých vystoupení skupin také působivá sestava místních DJs, kteří budou spoluvytvářet umělecké dílo představující jedinečný charakter a krajinu Ras Al Khaimah jehož součástí budou i interaktivní keramické a mandalové workshopy. Až se den přiblíží ke konci a slunce zapadne za Arabský záliv, oblohu rozzáří mezinárodně uznávaní DJs, kteří návštěvníky festivalu vezmou na hudební cestu světem elektronické hudby.
 
Raki Phillips, generální ředitel Ras Al Khaimah Tourism Development Authority, uvedl: „ Festival RAKtopia je plně v souladu s naší strategií cestovního ruchu  a snahou vytvořit v emirátu podmínky pro wellness pobyty spojené s rozvojemj duševního zdraví. Věříme, že návštěva festivalu přispěje k navázání nových kontaktů ak rozvoji sebepoznání a  duševní pohody.“
 
Kemp Longbeach je oblíbený pro svou atmosféru a sepjetí s přírodou a je tak ideálním místem pro RAKtopii.  Rozkládá se podél 300 metrového úseku pláže a kombinuje tradiční kempování s luxusním vybavením a zajímavými aktivitami v duchu populárního „glampingu“. Hosté se mohou ubytovat v různých typech stanů a využít balíček aktivit all-inclusive, který zahrnuje přístup na pláž, k bazénu, do venkovních lázní, vodnísporty a řadu dalších aktivit. Je proto vyhledávaným místem pro rodinnou dovolenou, či setkání s přáteli.

RAKtopia-Image-1.jpg
 
Počet vstupenek na festival je omezen a jsou k zakoupení na portálu Platinumlist přičemž předprodej začal již 27. července. Balíčky s přenocováním v kempu Longbeach pro 2 osoby včetně dvoudenních festivalových vstupenek jsou k dispozici již od 1 345 AED.

Více o festival RAKtopia naleznete na webových stránkách https://visitrasalkhaimah.com/raktopia/nebo na http://rakcalendar.ae/events/raktopia/ rovněž na sociálních platformách emirátu Instagram a Facebook.

Reklama