Jakou má zkušenost s plastickou operací ňader čtenářka Bobinka, to se dočtete v jejím příspěvku k dnešnímu tématu. Prodělala si rakovinu a o ňadro přišla... Více najdete v této novince.

Přečtěte si svědectví ženy, která si prošla ztrátou prsu. Jak ji nesla a zda jí pomohla plastická operace, to se dočtete na řádcích níže.

Autentický zážitek zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Bobinka.


Milé ženy,
ráda bych reagovala na dnešní téma. Většina žen v dnešní době podstupuje spoustu náročných a ne zrovna levných operací na zkrášlení svého těla. Proč ne, je-li to jejich přání a svobodná volba. Já jsem k tomuto zákroku byla donucena. Je to skoro 15 let, co mě postihl strašák všech žen-rakovina prsu. Když mi lékaři sdělili, že mi budou muset odejmout pravé prso, byl to pro mě snad nejhorší den mého života. Vůbec jsem nebyla schopná rozumně uvažovat, mozek se mi zatemnil, byla jsem napůl v šoku, napůl v bezvědomí. Před očima se mi začaly promítat obrázky žen, které o prso přišly. To, že mi operace zachrání život, to mi bohužel vůbec nedocházelo. Kdo tuto krutou situaci nezažil, může si jen ztěží představit, co se takové ženě honí hlavou. Okamžitá ztráta ženskosti, veškerého sebevědomí, radosti ze života, lásky k sobě samé. . . Ve zlomku vteřiny se z vás, mladé, pohledné ženy plné energie a vitality stane ohava. Ano, tak jsem to vnímala já. Kolik probdělých nocí, probrečených polštářů, vzteku, nenávisti, bezmocnosti. V hlavě se vám dokolečka dokola honí jen to, jak budete vypadat, co tomu řeknou ostatní, co děti, manžel, že už nikdy neobléknete plavky, že to už zkrátka nebudete vy, ale někdo jiný s vaší tváří. Bylo to hodně kruté období. Zvyknete si, ale trápit se nepřestanete. A tak jsem moc vděčná, že medicína je na takové úrovni, že vám dokáže pomoci. Podstoupila jsem plastickou operaci, která mi znovu vrátila druhé prso. A tím vlastně všechno ostatní. Zase jsem měla chuť do života, radovala se z každé maličkosti, které bych si dříve ani nevšimla. Prožívám všechno intenzivněji, zase se líbím mužům a hlavně sama sobě. A to je to nejdůležitější-mít ráda sama sebe, protože když jste spokojená a šťastná vy sama, pak jsou spokojení a šťastní i vaši blízcí. Takže, milé ženy, buďte rády a vděčné za to, co vám příroda nadělila. Ať máte prsa malá, velká, nerovnoměrná-hlavní je, že jsou dvě a zdravá!

Krásný den,
Bobinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Jaký máte názor na plastickou operaci ňader, milé čtenářky? Odsuzujete ji? Podstoupila byste ji? A kdyby vám to partner rozmlouval, nebo si to naopak přál, uposlechla byste ho?

Anebo máte s plastikou ňader nějaké vlastní zkušenosti?

Napište mi svůj postoj k plastice poprsí jako příspěvek k dnešnímu tématu. Vyhraňte se! Svůj příspěvek zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Do předmětu mailu nezapomeňte napsat heslo. Pokud chcete mít šanci na dárek, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

cena

Reklama