Rakousko nabízí úžasné lyžování, krásnou přírodu, vysoký standard ubytování v malebných alpských střediscích, moderní lanovky a vleky a hromadu srdečné pohostinnosti - to vše blízko a za dostupnou cenu.

Rakousko

Stačí přejet jižní hranice a za chvíli jste v rakouských Alpách, kde od listopadu do konce dubna najdete lyžařské terény, které jsou jako stvořené pro rodiny s dětmi. V půjčovnách si můžete pronajmout nejnovější typy lyží a snowboardů všech kategorií a své dovednosti zdokonalit v lyžařských školách, které nabízejí kurzy pro dospělé i děti od nejútlejšího věku.

Rakousko

V Rakousku najdete vysokohorská ledovcová střediska, menší vhodné pro rodiny s dětmi i obrovské lyžařské areály, které spojují i několik údolí, takže ani za celý den nestačíte vyzkoušet všechny sjezdovky, nemluvě o nekonečných freeridových terénech v divoké přírodě.

Rakousko

Pro svou zimní dovolenou si můžete zvolit rušnější mondénní místa s bohatým nočním životem či malebné horské vesničky, které přímo oplývají romantickou atmosférou. Apartmány jsou v Rakousko prostorné a dobře vybavené. K regeneraci po dni stráveném na lyžích lákají příjemná wellness centra s bazény, mnoha druhy saun a širokou nabídkou masáží a dalších procedur.

Rakousko

Informace a tipy na zimní dovolenou v Rakousku najdete na stránkách www.austria.info/cz.

Reklama