Beata Rajská vstoupila do světa módy na přání svých zákaznic. Podlehla jejich přáním a od té doby jsou jejími společníky skicář, tužka a stříhací prkno.
K modelům módní návrhářky Beaty Rajské patří ženskost a avantgarda.
Oblíbeným a specifickým prvkem na jejich modelech jsou hutné sklo a bižuterie.
Silueta modelu podtrhuje ženskost a „křehkost“ ženy.

Modely Beaty Rajské jsou určené ženám, které i přestože jsou silné osobnosti, zůstávají ženami. 
Vytvořila řadu kolekcí, které byly prezentovány na řadě módních přehlídek doma i v zahraničí. Její modely nosí známé osobnosti kulturního, společenského a politického života. Modely této návrhářky vyhledávají ženy, které jsou na jedné straně silnými osobnostmi, avšak neztrácejí své něžné ženské rysy.

Mgr. Beata Rajská je absolventkou Střední průmyslové školy oděvní v Trenčíně (1980) a FF University Komenského v Bratislavě (1986). Již jako studentka se úspěšně zúčastnila řady módních přehlídek a soutěží (1. místo, 2. místo a Zvláštní cena v celostátní soutěži Mladý módní tvůrce v Liberci).
Začátkem roku 1997 začala Beata Rajská tvořit pod svojí značkou Beata fashion a Beata Rajská design.

V nedávné době otevřela Beata Rajská butik v pasáži ve Vodičkové ulici č. 34 v Praze 1 – beata rajská – fatale, zde si mohou všechny její zákaznice prohlédnout, vyzkoušet a hlavně zakoupit, modely vytvořené právě Beatou Rajskou.
Tady také Beata poskytuje kompletní servis stylingu.
Každá moje kolekce je vyjádřením mého vztahu k módě a k době, je částí mého já.“ „Mám takovou radost z toho, co dělám, že čas od času pocítím nutnost se za to někomu odvděčit.“  

Devátý říjnový den otevřel pražský klub Mecca své brány, aby vzdal hold módě, kráse a trendům v životním stylu. Tato známá módní návrhářka se nechala inspirovat Beefeater stylem a vytvořila kolekci módních trendů, která potěší všechny ženy a muže s vlastním a osobitým já...

 Všechny návštěvníky zaujal vcelku „kosmopolitní módní koktejl“, když v české metropoli shlédli módu inspirovanou britským stylem
Beata Rajská k tomu říká: „Beefeater je „IN“ a nadčasový zároveň a taková je moje móda,  kterou oslovuji svoje klienty.“

Co „rajskou“ Beatu nejvíc inspirovalo?
Přiznám se, že kromě 80. let to byl hlavně název tohoto drinku, který mám mimochodem ráda. Ten jsem rozložila na jednotlivá písmenka a slova, které charakterizují drink i jednotlivé řady mé kolekce.
B-eata, E-xtravagantní, E-legantní, F-ascinující, É-terická, A-vantgardní, T-emperamentní, E-xklusivní, R-ajská...
Taková je Beata i chuť osvěžujících míchaných nápojů s Beefeater ginem.

Celá Beefeater kolekce je ve stylu 80. let.
Blíží se zima a společenská sezóna, a tak jsou to modely určené do klubu, na party a na večírky - tak zkuste najít inspiraci!

             
Reklama