Také vaše rodina miluje jídla s rajčaty nebo s rajčatovou omáčkou? Pak právě pro vás máme skvělý tip na krájená rajčata, ochucená krájená rajčata, loupaná rajčata… Prostě na rajčata, která se vám budou při vaření vždy hodit! Ať už budete dělat omáčku či pizzu nebo zapékanou zeleninu!  Zárukou kvality je známá italská značka Valfrutta, která zpracovává rajčata za čerstva v den sklizně. Máte tedy jistotu, že v plechovkách jsou jen ta nejčerstvější rajčata, která netrpěla zbytečným skladováním.

 

Jaká rajčata Valfrutta můžete ochutnat a použít ve své kuchyni??? Doporučujeme všechna! J

 

Krájená rajčata

Oloupaná rajčata bez semínek, pokrájená na pravidelné kostky v rajčatové šťávě. Jsou zpracována v den sklizně zcela přírodní cestou.

Jsou ideální pro přípravu lehkých zeleninových omáček na těstoviny stejně jako klasického gulášového základu. Výborně se hodí také do masových a zeleninových ragú, na pizzu a do všech pokrmů ve stylu tex-mex (salsa, chilli con carne, atd.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ochucená krájená rajčata

 

Krájená rajčata bez semínek a bez slupky s typicky středomořskými bylinami a kořením v rajčatové šťávě. Jsou zpracována v den sklizně zcela přírodní cestou.

Tvoří již plnohodnotný základ chuťově výraznějších omáček a jsou například stěžejní ingrediencí pravých zeleninových ratatouille nebo oblíbených lasagní.

 

Loupaná rajčata

Oloupaná celá rajčata, která drží tvar a strukturu, zakonzervovaná v rajčatové šťávě. Jsou zpracována v den sklizně zcela přírodní cestou.

Jsou vhodná pro použití všude tam, kde byste museli pracně spařovat a loupat rajčata čerstvá. Dokonale doplní masové pečeně, zapékané zeleninové misky nebo ragú, kde chcete zachovat větší kousky zeleniny.

 

Rajčatové pyré

Propasírovaná rajčatová dužina bez semínek a slupek. Neobsahuje žádné přidané cukry ani ochucovadla.

Dokonale a zdravě nahradí kečup a rajčatový protlak. Je nejlepším základem rajčatových polévek nebo ruského boršče, ideální pak pro přípravu klasické voňavé rajské omáčky.

 

 

Důležitá informace: Jsou zdravá a netloustne se po nich. Rajčata Valfrutta mají pětkrát nižší kalorickou hodnotu než běžný kečup nebo rajčatový protlak!

 

Jaká jídla s rajčaty máte oblíbená? Znáte rajčata Valfrutta? Jakou s nimi máte zkušenost?

 

 

 

 

 

 

Klikněte ZDE a zapojte se do soutěže!

Reklama