V návaznosti na článek Česká spořitelna na vlně s Rafťáky pokračujeme ve stejném duchu a chtěli bychom vám přiblížit nabídku České spořitelny pro vaše teenagery.

 

Pokud právě v této době přemýšlíte o zřízení účtu pro své děti a víte, že si oblíbili Jiřího Mádla a Vojtu Kotka, kteří v Rafťácích hrají - nemohla jste si vybrat lépe!

Karta s jejich fotkou jim určitě udělá radost a přitom můžete tímto způsobem začít učit své děti hospodařit s penězi.

Bankovní účet Xtra konto

Je určen pro děti ve věku 10-15 let. K němu získáváte vlastně vše zdarma – bankomatovou kartu (právě tu v novém rafťáckém designu), 2 výběry z bankomatu ČS, založení i vedení účtu a veškeré příchozí platby. K tomu všemu patří také slevové kupóny u vybraných partnerů.

 

 

Program Student+

je určen těm starším, studentům ve věku od 15 do 30 let.

Opět je zde zdarma zřízení a vedení účtu, mezinárodní platební karta Visa Electron Student+ (tahle je pro změnu v unikátním designu s průhlednými kapkami), snadný přístup přes internet nebo telefon, možnost čerpání do minusu nebo získání kreditní karty s limitem až do 10 tis. Kč. Pro ty starší je připravena i nabídka vysokoškolského úvěru až do výše 300 tisíc Kč nebo výhodná hypotéka.

Také zde platí slevy u vybraných partnerů.

 

Akční limitovaná nabídka

Pokud si účet Xtra nebo Program Student+ založíte do 28. dubna 2006, dostanete jako dárek bonusové DVD s filmem o filmu Rafťáci a další zábavou od partnerů filmu a ještě malé překvapení.

 

Více informací na pobočkách České spořitelny, na bezplatné infolince 800 207 207 nebo na nových rafťáckých webových stránkách www.raftacics.cz

 

Rajtujte, šetřete a bavte se s Českou spořitelnou.

 

 

 

Reklama