Odráží pouto magnetické přitažlivosti, které existuje mezi mužem a ženou, když se jim oběma zatočí hlava ze vzájemné touhy. Stačí jen přivonět………. 

 

Není to tak dávno, kdy značka ESPRIT vdechla svůj jedinečný styl kolekce oblečení do vůně collection – vůně jemné rafinovanosti a smyslnosti. Dvě neobyčejné, neodolatelně svůdné vůně pro muže a pro ženy. ESPRIT dnes doplňuje tuto kolekci o dámskou parfemovanou vodu a vnáší do celé řady nádech přitažlivosti jemného parfému s vůní exotického ovoce.

 

ESPRIT collection zosobňuje dokonalý svět, plný svůdnosti a elegance, kombinovaný
s nejnovějšími trendy fashion a doplňků. Toto vonné duo vysílá do okolí neomylný signál
o vaší sebedůvěře, osobitosti a smyslnosti. Odráží pouto magnetické přitažlivosti, které existuje mezi mužem a ženou, když se jim oběma zatočí hlava ze vzájemné touhy.

 

 

Vůně ESPRIT collection Woman je delikátní, mladistvou esencí ve vášnivém růžovém odstínu. Její vrchní tóny jsou radostně spontánní díky energickému tamarinu
a jiskřivému bergamotu. Vkusné a stylové srdce vůně odhaluje delikátní ylang-ylang a něžný květ pomerančovníku, které jsou zdůrazněny smyslným základem – tóny vzrušujícího santalového dřeva a semínka tonka. Výsledný efekt vám učaruje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ESPRIT collection Woman                                                        

Parfemovaná voda 30ml                890 Kč / 1140 Sk       

 

 

 

 

Tuto krásnou vůni teď může pět čtenářek vyhrát ! Odpovězte správně v soutěži a těšte se na email s radostnou zprávou o výhře ! Soutěž probíhá ZDE