Lesky na rty dokážou s pusou divy. Například úzkým rtům dodají objem, zvýrazní okraj rtů i „srdíčko“. Rty díky leskům vypadají svůdně a dodají jim šmrnc!

LeskPokud máte lesky v oblibě víc než rtěnky, děláte dobře, lesky se vrací na výsluní. Tento trend si světoví vizážisté oblíbili, protože je velmi ženský. A právě vám přinášíme tipy na několik oblíbených odstínů, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Ale popořadě. :)

Většina žen nemá lesky v oblibě, protože jsou podle nich lepkavé a nepříjemné na rtech. Všechny lesky ale nelepí! A kdo nevěří, pro ty mám jednu radu: zkuste lesk s konzistencí balzámu, uvidíte, že rty se po něm budou hezky lesknout a opticky vytvoří „mokrý vzhled“.

A jaké lesky letí? Pro denní nošení se hodí lesk čirý, na večer můžete být odvážnější a zvolit lesk s třpytkami. Podzimní dny si užijete s leskem v barvě lososové, jahodové, melounové, jemně růžové či béžově zlatavé.

Blondýnkám sluší světlé odstíny jako růžová nebo vínová. Tmavovlásky si mohou dovolit sytější odstíny a chladnější tóny, jako je třeba sytě červená, růžová nebo malinová. K těmto leskům ale nepoužívejte výraznější líčení očí. :)

A čím je nanášet? Lesky se prodávají v tubičce nebo se štětečkem, ty se lépe nanáší, k dostání jsou také lesky s tyčinkou, na jejímž konci je praktický aplikátor.

A jaké značky nabízí pestrou a širokou škálu lesků a navíc dobře drží? Inspirujte se v naší fotogalerii.

ČTĚTE TAKÉ:

Reklama