Všechny důvěrně známe zoufalé přehrabování skříně a následné zkoušení nejrůznějších outfitů. Stejně tomu bývá i ve chvílích, kdy se chystáme jít cvičit nebo běhat. I když víme, že se při tréninku zapotíme, nedokážeme si představit, že naše oblečení není hezké nebo k sobě neladí. Vypadat šik za každé situace a ještě k tomu mít pocit pohodlí chce každá z nás. Pokud i vy toužíte po originálním kousku, díky kterému budete středem pozornosti, pořiďte si limitovanou edici exlusivních legín Nike Jordan Tights.

nike

nikeNike přinášílimitovanou edici legín Nike Jordan Tight, které byly vytvořeny ve spolupráci se značkou Jordan. Design legín je inspirován úspěšnými botami Air Jordan VI, které před 23 lety přivedly Micheala Jordana k jednomu z šesti získaných titulů. Stejně tak, jako byly boty Air Jordan VI vytvořeny, aby svého nositele dovedly k vysněnému vítězství, jsou i legíny Nike Jordan Tight vyvinuty na té nejvyšší úrovni.

Legíny Nike Jordan Tight jsou zpracovány velmi rafinovaným způsobem. Znaky jsou rozmístěny tak, aby zdůrazňovaly každý sval a pohyby ženských nohou. Materiál je vybaven funkcí Dri-Fit, která odvádí pot a udržuje tak sportovkyni v pohodlí a suchu při každém tréninku. Návrháři mysleli na každý detail, který z legín dělá jedinečný módní doplněk.  Díky svým strategicky umístěným znakům neladí legíny jen k tréninkové obuvi, ale jsou udělány tak, aby dotvářely outfit společně s botami, podle kterých byly vytvořeny.

Legíny Nike  Jordan Tight naleznete v prodejně Nike Prague od 28. 11. 2014.

Nike

Reklama