perwoll

Bílá barva je symbolem čistoty a jemnosti. Působí rozjasňujícím dojmem, zvětšuje prostor a napomáhá přemýšlení. Je elegantní, noblesní a romantická, podobně jako jsou bílé růže nebo svatební šaty. Bílá patří k létu, stejně tak jako nadýchané a jemné oblečení.

Jen si vzpomeňte, jak úžasně se cítíte v těch lehounkých bílých šatech! A jak v nich vynikne vaše opálení! Když je pak den u konce a svršky putují do špinavého prádla, veškerá romantika končí. Přijde chvíle, kdy je třeba jemným tkaninám dopřát speciální péči, aby si zachovaly stále svoji svěží krásu a zářivě bílou barvu. 

Péče o prádlo je dnes mnohem jednodušší než dříve, i když se to na první pohled někomu nezdá. Ještě před pár lety používala každá domácnost jeden univerzální prací prášek, což nebylo nic složitého. Tomu ale brzy odpovídal špatný stav oblečení. Dnes si můžeme vybrat ze široké nabídky pracích prostředků, které jsou určeny přímo pro jednotlivé druhy prádla. Mezi ty nejnáchylnější patří bílé, jemné, nadýchané tkaniny. Řeč je o lehounkých šatech, halenkách, topech a samozřejmě o sněhobílém krajkovém nebo saténovém spodním prádle. Stačí pár vyprání a bílá barva má tendenci šednout a oblečení už nepůsobí tak svěže a krásně, jako když bylo nové. Jaké je řešení? 

Odpověď není těžká. Je to správná péče a vhodné prací prostředky. V současné době je již na trhu k dispozici speciální přípravek na bílé jemné prádlo Perwoll White Magic. V kombinaci s novou voňavou aviváží Silan Perfume Pearls dopřejete svému bílému oblečení skutečně tu nejlepší možnou péči.

Zkuste dodržovat následující zásady a vaše jemné bílé prádlo vydrží dlouho jako nové:

  • Jemné a bílé prádlo důsledně oddělte od ostatního. Snažte se vyvarovat toho, aby se vám bílá halenka přimíchala do kupičky barevných triček.
  • Pro praní použijte Perwoll White Magic. Pokud chcete, aby bylo vaše prádlo dlouho voňavé a nemačkalo se, použijte některou z variant inovované řady Silan Perfume Pearls.
  • Pro praní zvolte nejlépe program s teplotou 30°C.
  • Buben pračky naplňte maximálně z jedné třetiny.
  • Pokud používáte sušičku, v případě jemného prádla ji raději vynechejte a nechte je schnout na šňůře. Jemné tkaniny mají totiž sklony ke srážení.
  • Žehlete opatrně, nejlépe trochu vlhké nebo případně přes vlhký hadr.

Nejčastější dotazy spotřebitelek:

  • perwollJak používat při praní Perwoll White Magic?

Při používání prostředku Perwoll White Magic dodržujeme prakticky stejné zásady jako u ostatních tekutých přípravků. Správné množství gelu nalijeme do dávkovače a vložíme přímo do bubnu pračky. Pak přidáme aviváž a zvolíme prací program.

  • Bude účinkovat Perwoll White Magic i na moje zašedlé prádlo nebo je určen spíše pro nové?

Určitě ho můžete použít s úspěchem i na starší jemné a bílé tkaniny. Budete překvapena jeho účinky. Jde totiž o jediný speciální prací prostředek na trhu, který postupně obnovuje bílou barvu i u zašedlých jemných textilií, takže bílá bude vypadat jako nová.

  • Mohu používat na jemné prádlo aviváž?

Používání aviváží je dnes běžnou záležitostí a pro jemné a syntetické materiály je můžeme jen doporučit. Přinášejí totiž řadu výhod. Oblečení se lépe žehlí, méně se mačká a navíc u syntetických materiálů nevzniká elektrostatický náboj. Aviváž navíc vytvoří na jednotlivých vláknech slabý film, který zabrání tomu, aby se na nich špína usazovala. Nečistoty pak daleko lépe vyperete.

  • Z prádla vypraného v běžných avivážích krásná vůně brzy vyprchá. Lze ji uchovat déle?

Jedním z důvodů, proč používáme aviváž, je příjemná vůně, kterou propůjčí našemu prádlu. A samozřejmě si přejeme, aby vůně co nejdéle vydržela. Vyzkoušejte nový, vylepšený Silan Perfume Pearls. Obsahuje totiž jedinečné mikrokapsle, které již během praní dodají prádlu nádhernou vůni. Po uschnutí se pak vůně z těchto částic uvolňuje při jakémkoli pohybu nebo doteku.

Reklama