Říká se mu reakční nebo sezónní vypadávání. Panika ale není na místě. Je to přirozený jev, který většinou trvá v rozmezí 6 týdnů až 3 měsíců. Jakmile toto období pomine, mělo by se vše vrátit do normálního stavu. Nicméně některé ženy mohou změnami ročních období trpět víc než ostatní. Pokud je to i Váš případ, zde je několik triků pro snížení vypadávání vlasů a stimulaci jejich růstu.
5f6c95f107c94obrazek.png
1. Myjte si vlasy pravidelně

Když si budete vlasy umývat pravidelně, zbavíte je částic znečištěného ovzduší a potu, který ucpává póry a zabraňuje optimálnímu růstu vlasů.

2. Masírujte si vlasovou pokožku, podpoříte tak růst vlasů

Masáž hlavy je ideální způsob, jak podpořit růst vlasů po zvýšeném sezónním vypadávání. Masáž optimálně stimuluje krevní mikro-oběh ve vlasové pokožce.

3. Jezte zdravě, vlasy nebudou tolik padat

Aby vlasy tolik nepadaly, a zvláště aby více rostly, potřebují spoustu mikroživin.  Když musí tělo čerpat ze svých zásob vitaminů B, E a bílkovin, nezbydou mu už pro vlasy. Bílkoviny (živočišného nebo rostlinného původu) jsou skvělé pro syntézu keratinu, hlavní stavební látky vlasu, proto je důležitá jejich každodenní konzumace. Vitamin B, který najdeme v pivních kvasnicích, vaječném žloutku, čočce nebo sóje pomáhají organismu produkovat velké množství cysteinu, aminokyseliny podporující růst vlasů. Když se Vám nedaří dodávat tělu potřebné dávky, pomozte si doplňky stravy, které podporují růst vlasů a nehtů.

4. Buďte v pohodě!

Stres se bohužel projevuje také na Vašich vlasech a zvyšuje jejich vypadávání. Zdravě jíst, dostatečně spát a být v pohodě je nezbytné pro zdravou a krásnou hřívu. Možná je na čase vyzkoušet jógu nebo meditaci.
5f6c96114680aobrazek.png
5. Vybavte svoji koupelnu vhodnou a účinnou vlasovou péčí

Pro zmírnění vypadávání vlasů je nutné používat vhodnou vlasovou péči. KLORANE, francouzská botanická a eko-zodpovědná značka z lékáren, nabízí kompletní řadu přípravků s chininem, aktivní látkou s prokázanými posilujícími a stimulujícími vlastnostmi. Chinin Klorane získává z kůry chinovníku, keře, který pěstuje v Latinské Americe v souladu s okolním ekosystémem. Kůra se sklízí ručně ze stromů starších 6 let, aby se nenarušil jejich přirozený růst. Sklizená kůra se poté suší přirozeně na slunci a pak putuje do Francie, kde probíhá extrakce a výroba finálních produktů.

Objevte 3krokový rituál Klorane při vypadávání vlasů

K dostání v lékárně.

Více na Klorane.cz
5f6c962cebe22obrazek.png

Reklama