Pět účinných tipů „proti pylu“:

5aa910b608abcobrazek.jpg1. Sledujte pylové zpravodajství. Podle něj si můžete naplánovat venkovní aktivity či preventivní užívání medikamentů. Poraďte se se svým lékařem - ideální je začít užívat léky na alergii několik dnů před jejím očekávaným nástupem.
2. Zavírejte okna. Jak doma, tak v autě. Větrejte pouze ráno nebo po dešti. Zvažte také pořízení protipylových sítí do oken nebo čističky vzduchu, které Vám pomohou eliminovat množství pylu u Vás doma.
3. Uzpůsobte své aktivity. V nejkritičtějším období (podle pylového zpravodajství) si pokud možno odpusťte fyzicky namáhavé outdoorové aktivity. Noste sluneční brýle. Na procházky do přírody choďte nejlépe ihned ráno.
4. Častěji vysávejte a utírejte prach. Myjte si také častěji vlasy a neodkládejte sprchu až na ráno. Díky sprše před spaním se zbavíte pylů, které na Vaší kůži, vlasech i oblečení během dne ulpěly. Bude se Vám lépe spát.
5. Vyhýbejte se zakouřeným a prašným prostředím. Zamezte kontaktu s dalšími potenciálně dráždivými látkami, jako jsou čisticí prostředky, těkavé látky a další chemikálie.

Naše články na toto téma:

5aaa8557c18dfobrazek.jpgJak jste na tom? Trápí Vás pylové alergie? Daří se Vám přežít pylovou sezónu? Máte ještě nějaké Vaše vlastní tipy, jak se vyhnout pylu, které můžete ostatním poradit? Napište nám o tom pod tento článek.

Náš tip - Vyzkoušejte přípravek FLIXONASE.

Více najdete na www.flixonase.cz/o-flixonase

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. FLIXONASE 50 mikrogramů/dávka nosní sprej, suspenze je volně prodejný lék k nosnímu použití. Obsahuje flutikason-propionát.
V případě dotazů kontaktujte: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, email: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky hlaste na: ch.safety@gsk.com. Datum vypracování materiálu: 3/2018. CHCSK/CHFLX/0021/18
 
KOMERČNÍ SDĚLENÍ