Zdravím všechny na Žena-in!

Já opravdu od jisté doby nesnáším zimu a miluju, když jsem doma v teploučku, zabalená do deky a piju čaj s citronem.
Před několika lety jsme byli se třídou na horách. Ze začátku bylo všechno fakt super. Jeden den jsme ale všichni museli jít na běžky. Takže jsme se všichni (asi 30 dětí) nasnídali a vyjeli jsme.

„Uběžkovali“ jsem asi 10 km a ejhle. Učitelé nevěděli, kde jsme. Kluci zjistili, že učitelé mají celou dobu úplně starou mapu z nějakého roku X a místo na kopci, kde jsme stáli, měli jsme být úplně na opačné straně. Takže ten náš malý maraton začal znova.

Unaveni jsme došli na kopec, a když jsme tam byli, začalo se rychle stmívat. Všem byla už ukrutná zima a byli jsme strašně unaveni. Pomalu jsme začali sundávat i běžky, protože už to dál nešlo. Kamarád zkolaboval a všichni začínali mít strach, že v té zimě a noci tam zůstaneme.

Nakonec ale vše dopadlo dobře. Našli jsme cestu zpět do naší chaty. Ušli jsme asi celkem 25 km a dorazili asi ve čtvrt na deset večer.

Jaká mi tenkrát byla zima a toho strachu, to nikomu nepřeju! Radši budu sedět doma v teple a tloustnout, než abych někde umrzla nebo mě sežrali divocí psi.

Yanina


Yanino, ještě ráda si pak obalena tukovými pneumatikami půjdete zaběhat do sněhu a budete prosit zhýčkané psy, aby na Vás aspoň štěkali :-).
Děkujeme za příspěvek a tuku zdar!
Máte k dnešnímu tématu nějaký vtip? Pošlete ho k nám! Venku svítí sluníčko a tady v redakci je tma tmoucí a všichni tu jen ťukají do klávesnic.

Máte fotku vašeho krbu? Pochlubte se!
Jak se díváte na vztah bezdomovců k teplu v MHD?
Ukolébalo vás teplo jízdou v MHD?

Jsou čerti? Bojíte se pekla?
Také jste si doma vyrobili požár? 

Kdy vám bylo naposled pořádně horko?
Někdo vám zatopil?
Byla jste někdy spocená až na zadku?

Nesnášíte otužování? Ledová sprcha - vaše smrt?
Milujete dlouhou koupel v horké vodě? Při svíčkách?

Mrznou vám v zimě prsty na rukách i na nohách? 


Možná odměníme právě Váš příspěvek.

redakce@zena-in.cz

Reklama