Dobrý den milé ženy-in!

Snad u každé(ho) z nás se nějaká ta fobie najde.

Já mám třeba strach z výtahů. Stejně jako můj otec nebo babička. Trošku jsem to možná podědila, ale vím určitě, že se bojím od té doby, kdy jsem ve výtahu zůstala. A bylo to na praxi ze školy v jednom hotelu. Byl to takový starý plechový výtah a já jsem ještě vezla vozík plný skleniček... a najednou zhaslo světlo, výtah se zastavil a jen ty skleničky o sebe pořád cinkaly. No hrůza, jako z nějakého hororu. Mačkala jsem všechno, co šlo, ale nic nefungovalo. Ani nevím, jakou dobu jsem tam byla, ale bylo mi pořádně úzko. Až mě zachránil číšník, který tam pracoval. Bylo mu divné, že tak dloho nejedu, byl se po mně ptát, a prý už jsme dávno jela, tak mě šel hledat......

Já jen viděla, jak musel pořádně trhnout s dveřmi od výtahu, aby se otevřely. "To nic, on se zasekává pořád. A hele, asi došla žárovka!" řekl. A nic si z toho nedělal. Jenže já měla hrůzu v očích a taky jsem pak už do toho výtahu nevlezla.

A můj bratr má třeba fobii z výšek (a to je vyučený klempíř)! A také má strašný strach z pavouků. Je to chlap jak hora, 90 kg a 190 cm, a když vidí pavouka, piští jako hysterická ženská.

A manžel, ten, jak pozoruji, má asi největší strach ze zubaře. Teda ne, že bych já neměla, ale on si raději zub vytrhne sám, než by si nechal v puse rýpat od zubařky. Chodí tam už fakt jen v kritickém případě. Asi stejně jako tchán, který si díru v zubu desinfikoval Savem.

No teď si asi myslíte, jaká  jsme povedená rodinka  :-).

Alespoň u nás nikdy nechybí humor....

Hezký den a málo porouchaných výtahů, pavouků a jiných potvor....

Přeje Lucie.


Výtah vcelku chápu, ale bratr klempíř a na střechách? Ovšem tchán je jednička - Savo na zub - to klobouk dolů!


Křičíte ve výtahu, zubař je pro vás noční můra?

TÉMA do novinek NA PÁTEK:
FOBIE
Skáčete na stůl, když kolem proběhne myška?
Dusíte se ve výtahu?
Křičíte, když vidíte pavouka?
Opíjíte se před cestou letadlem?
Bojíte se otevřených oken?
Z čeho máte chorobný strach?
inzerovat ještě můžete zde , tu nebo tady
Napište nám na:
redakce@zena-in.cz
za příspěvek můžete vyhrát zajímavé ceny

Reklama