Možná jste mezi deodoranty už také objevily novinku značky Radox –antiperspiranty a deospreje v jednom Milk and Silk a Vitamins and Care, které zaručují dvojnásobnou svěžest a jistotu celých 24 hodin bez protivných bílých stop na oblečení. Neobsahují alkohol a nedráždí pokožku. Díky svému složení, obohacenému o mléčné proteiny, vitamin E, jsou vhodné pro normální i citlivou pokožku. Deo spreje Radox jsou doplňkem k nejoblíbenějším sprchovým gelům Radox Shower gel se stejným názvem i stejnou vůní.

Chcete být svěží a sebejisté celý den?

 

Chcete začínat den plná energie a chuti prožít si každou jeho chvíli? S novými Radoxy můžete každý den své já vykoupat a provonět od hlavy k patě přírodní vůni letního ovoce a mléka a dodat pokožce hedvábný vzhled, ztracenou vláhu a vitaminy. Stačí si každé ráno dopřát sprchu s použitím bylinné kosmetiky Radox. Začněte teplou vodou, poté se krátce osvěžte studenou. Umyjte a promasírujte celé tělo sprchovým gelem s proteiny, vitaminy a minerálními látkami. S masáží začněte u nohou a pomalu masírujte celé tělo. Opláchněte se teplou vodou a na závěr si opět dopřejte studenou spršku, která Vás nabudí do dalších aktivit. Vaše pokožka bude nejen prokrvená a vyživená, ale i provoněná svěží ovocnou, mléčnou či květinovou vůní Radox.

 

Radox Vitamins & Care Pečující varianta
Speciální péče o pleť s vybranými vitaminy a vysokým obsahem mléka. Vůně letního tropického ovoce, jahod a pomerančů vám pomůže překonat horké letní dny, kdy by se ranní sprcha měla stát pro každého z nás běžnou denní rutinou stejně jako čištění zubů. Jen tak se budeme cítit svěží, v pohodě a sebejistá celý den.  Sprchových gelů Radox  můžete mít doma hned několik a vybírat si  každý den podle nálady a vůně.
 
Radox Milk & Silk - Pečující varianta
Poskytuje díky svému složení celodenní ochranu a pocit svěžesti. Je určena ženám, které mají rády příjemnou a svěží vůni. Je vhodný jak pro normální, tak  pro citlivou pokožku. Obsahuje kvalitní mléčné proteiny, které zabraňují vysychání pokožky, a mikročástečky hedvábí, které dodávají pokožce dokonalý vzhled a jemnost.nost.

Radox Deo sprej  (150 ml za 79,90 Kč) se prodává ve dvou variantách vůní pro ženy Milk and Silk a Vitamins and Care ve všech hypermarketech. Radox Shower gely se stejnou vůní koupíte za doporučenou cenu 64,50 Kč.

 

Fakta o pocení:

Potíme se už od narození, nejvíce v pubertě, nejméně ve stáří.
Potíme se 6x nebo 7x za minutu.
Praváci se potí více v pravém podpaží, leváci v levém.
Pot začíná zapáchat až v pubertě, kdy začínají fungovat apokrinní žlázy.
Jen 50 000 potních žláz je v podpaží - překvapivě vyprodukují asi jen pouhé 1 % z celkového množství potu

U žen dosahuje množství potu za hodinu přibližně 180 ml.

Množství potu ovlivňuje horko, emoce, zdravotní stav, etnická skupina, denní doba, "stav hormonů" - těhotenství.

 

Deodoranty - obsahují dezinfekční látky, které omezují množení bakterií a potlačují zápach. Působí krátkodobě a musí se používat několikrát denně.

Antiperspiranty - omezují nejen tvorbu bakterií a zápach, ale přímo brání tvorbě potu na ošetřeném místě tím, že "stahují" potní žlázy.
Pro oba způsoby boje s nežádoucím pocením platí jedno společné: prostředky nanášejte vždy na čistou a suchou pokožku. Deodorant můžete během dne použít vícekrát a nanášet ho opakovaně úměrně tomu, jak se potíte, u antiperspirantů to ale neplatí. Neměli byste je použít častěji než jednou.

 

Více informací najdete na www.radox.cz

 

Soutěžit můžete ZDE .

 

 

Reklama