Tradiční bylinná koupelová kosmetika Radox uvádí na trh nové, luxusní pěny. Na první pohled jsou rozdílné díky jejich perleťově třpytivému vzhledu. Tato aroma-koupelová řada s příměsí netradičních exotických vůní a speciálních bylinných výtažků odplavuje z lidského těla napětí a stres a přináší celkové uvolnění. Bohatá, krémová pěna s výraznými vůněmi umožňuje tělu i mysli dokonale relaxovat a načerpat nové síly.

Pro skutečné labužníky a milovníky koupelové terapie je určena prémiová řada perleťových RADOX aromakoupelí s luxusní vůní ibišku, jasmínu, bergamotu, skořice, vodní máty a exotické rostliny Ylang-Ylang. Pečlivý výběr kvalitních esenciálních olejů a bylinných výtažků přináší tělu i mysli ještě více rozmazlení a více prožitků.

Čtyři nové třpytivé dobrůtky RADOX

Barva růžových perel přináší rozmazlující aromatickou koupel s výtažky Jasmínu a Ibišku.
Perleťově růžová koupel Radox Spoil Me vás zavede do světa snů a kouzel. Jemně nasládlá vůně a bohatá krémová pěna může být Vaším soukromým potěšením každý den.

Smetanově meruňková romantická relaxační krémová koupel se Skořicí a Akácií Radox Embrace me dokáže během několika minut zázračně povzbudit vaši mysl a zlepšit celkovou náladu. Jemně kořeněná vůně a konejšivá náruč bohaté pěny dokonale zbaví vaši mysl stresu a vaše svaly napětí.

Světle fialková třpytivá uvolňující relaxační koupel Radox Restore Me zklidňuje mysl a pozvedává náladu po psychicky náročném dni. Díky jemně vyvážené kombinaci exotických květinových vůní Bergamotu a Ylang-Ylang poznáte během koupele absolutně smyslný a uvolňující prožitek.

Blankytně modrá perleťová povzbuzující koupel s Vodní Mátou a Mořskými Řasami Radox Calm Me nadchne všechny muže i ženy, kteří milují svěží vůni mořských vln. Očistnou osvěžující koupel si můžete dopřát ráno i večer. Během chvilky získáte pocit, že vaše tělo omývá teplý mořský příboj. Jemná krémová pěna bude laskat vaši pokožku místo skutečných vln.

Tradiční dobrůtky s vůní bylin

V nové originální lahvičce s nápisem NEW najdete i v tomto roce vaše oblíbené
bylinné pěny Radox s vylepšenou recepturou, která garantuje ještě více bohaté krémové pěny, po delší dobu a ještě více relaxace.

Růžová pěna Radox Moisture Soak v barvě lotosového květu s výtažky měsíčku lékařského je určena pro jemnou péči o vaši pleť. Vůně čistoty, horká lázeň a konejšivá náruč z třpytivé běloskvoucí pěny zázračně zklidní i největšího zuřivce. Bylinná koupel s měsíčkem má navíc hojivé a pečující účinky.

Tyrkysová pěna Radox Muscle Soak promění vaši koupelnu v křišťálově čistý horský pramen. Decentní přírodní vůni šalvěje jistě ocení především muži, kteří touží zregenerovat své síly po fyzicky náročném dni. Patnáctiminutová pěnivá koupel zázračně uvolní vaše namožené svaly a zbaví Vás celkového pocitu napětí.

Zelenomodrá pěna Radox Stress Relief připomíná barvou i vůni horské jezero zalité letním sluncem. Ponořte se do čisté přírody a nechte své myšlenky volně toulat po liduprázdných pláních a skalních útesech. Bylinné aroma rozmarýny pomůže uvolnit vaši mysl i tělo.

Temně fialová pěna Radox Sleep Easy s levandulí napomáhá snadnějšímu usínání a klidnému spánku po celou noc. Dopřejte své mysli i tělu každý večer před spaním voňavou relaxační koupel s vůní rozkvetlé Provence. Hned první večer uvěříte, že lahvička v barvě hvězdnaté noční oblohy se stane vaším domácím tajemstvím proti nespavosti.

Svěže zelená pěna Radox Relax promění vaši koupel v lenošení na lesní mýtině uprostřed hlubokých lesů. Kořeněnou vůni jalovce ocení ženy i muži, kteří milují divokou přírodu a touží po maximální relaxaci a celkové očistě těla i mysli.

Průsvitná fialová pěna Radox Time Out je určena pro ty, co chtějí hodit vše za hlavu, a nechají své tělo hýčkat sametovými prstíky mýdlových bublin. Jemně nasládlá vůně mimóz pomůže objevit vaše zatoulané romantické já. Všeobjímající vůně rozproudí vaši fantazii a přenese vás přímo pod teplou letní oblohu těsně před svítáním, kdy se černá barva mění ve fialovou a celý svět čeká na první ranní paprsky, na krásný nový den. 

Radox - nejrozšířenější koupelová řada v České republice

Radox je tradiční anglická bylinná koupelová kosmetika, jejíž základem je koncept tajné směsi 13 bylin a minerálů. Díky němu můžete dopřát svému tělu odpočinek, relaxovat tělem i duší a regenerovat své unavené svaly. Pod touto značkou můžete rozmazlovat své tělo i koupelovými solemi na nohy, osvěžujícími sprchovými gely nebo luxusními koupelovými olejíčky.  

O aromachologii, ze které Radox čerpá

Bylinné koupelové pěny Radox mají prokazatelně relaxační účinky. Při volbě vonných přísad je využíváno poznatků AROMACHOLOGIE, vědy, která se zabývá vlivem vůně na náladu a chování. Barevné odstíny pěn i olejů byly zvoleny na základě průzkumu, který sledoval asociace různých barev a jejich terapeutický účinek na organizmus. Díky obohacující směsi cenných minerálních látek pěny Radox dodají unavené a stresované pokožce i mysli novou energii a zdraví. Prodávají se ve všech obchodních sítích nebo je lze koupit pomocí internetového obchodu na www.radox.cz

O dárky od Radoxu můžete soutěžit ZDE .

Reklama