Vyjádřením osobnosti každého kuchaře je vytvoření smyslného kulinářského zážitku, který zasáhne všechny smysly, včetně zraku. KitchenAid vnímá své roboty jako kreativní prodloužení rukou kuchaře a díky tomu, že poskytují optimální kontrolu na profesionální úrovni, jsou výsledky stejné, jako by byly vytvořeny ručně. Kuchyňský robot Artisan se sklopnou hlavou poskytuje toto všechno v ikonickém designu.

Americká značka KitchenAid, nejprodávanější značka kuchyňských robotů na světě, představuje svůj nejúspěšnější model ARTISAN 5 KSM 150 z řady kuchyňských robotů i v ČR!

Všestranný kuchyňský robot s mísou o objemu 4,8 L je snem mnoha hospodyněk. Se svou robustní celokovovou konstrukcí, hmotností 11,3 kg a protiskluzovou gumovou podložkou je odolným partnerem pro kuchyňské radovánky s rozšířenou zárukou na 5 let.

Kitchen Aid

Roboty KitchenAid využívají planetárního systému mixováníČinnost robotu je rotační a navíc se rotačně pohybuje jak šlehací metla, tak hnětací hák nebo plochý drtič a to od středu až po okraj celé mísy. Díky tomu jsou přísady mixovány rychle, stejnoměrně a důkladně.

Do multifunkčního místa robotu lze upevnit širokou škálu volitelného příslušenství, díky kterému můžete s robotem strouhat, krouhat, krájet, lisovat, mlít a ještě mnohem více. Vyrábí se ve více než 27 barvách a tak zapadne do tónu každé kuchyně jako na míru.

K jeho standardnímu vybavení patří hnětací hák (K45DH), plochý drtič (K45B), šlehací metla (K45WW) a nalévací štít (KN1PS - dříve KPS2CL). Součástí je rovněž nerezová mísa o objemu 4,83 litru (K5THSBP) a to pro mixování až do hmotnosti 1,2 kg mouky (cca 2,25 kg těsta). Všechna tato příslušenství jsou snadno vyměnitelná a umyvatelná v myčce na nádobí.

Pokročilé kuchařky si mohou dokoupit také dodatečné příslušenství (od tvarovače těstovin, přes mlýnek na maso až po odšťavňovač).

Zakoupit jej lze u vybraných prodejců a na www.kitchenaid.cz za doporučenou maloobchodní cenu 17.290 Kč.

Reklama