Verdon

V nové řadě pro muže se společnost L'OCCITANE, výrobce francouzské přírodní kosmetiky, nechala inspirovat krásou, nespoutaností a dravostí řeky Verdon. Nová pánská řada Verdon dokonale odpovídá potřebám mužské pleti i jejich osobnosti a obsahuje výrobky péče o pleť, tělo a vůni.

Společnost L'OCCITANE nemyslí jen na ženy, a proto vyvinula novou pánskou řadu Verdon, která dokonale odpovídá potřebám mužské pleti. Osvěžující výrobky péče o pleť, tělo a vůně pro muže obsahují organické výtažky z rakytníku, pelyňku a máty. Zároveň jsou doplněny o minerální vodu z národního parku Verdon, díky které se pokožka bude cítit osvěžená a mysl povzbuzená.

Organické ingredience z rakytníku, pelyňku a máty z regionu Haute-Provence působí v synergickém efektu. Výtažky z rakytníku hydratují a zklidňují pokožku. Rakytníkový olej pokožku povzbuzuje a dodává jí zdravý a přirozený vzhled. Pelyněk pokožku chrání, posiluje její odolnost vůči negativním vlivům okolního prostředí a uchovává její mladistvý vzhled. Esenciální olej z máty pak v kombinaci se zinkem pokožku čistí a zanechává ji matnou a dokonale čistou.

Pánská řada Verdon je zastoupena toaletní vodou, vodou po holení, hydratačním pleťovým gelem, čisticím gelem, gelem na holení a sprchovým gelem. Celou řadu pak uzavírá tuhý deodorant pro energické muže. Kombinace máty, citrusů a přírodní vody, která tvoří základ nové vůně, okamžitě navodí příjemnou atmosféru a vy budete mít pocit, jako kdybyste strávili celý den venku a užívali si přírody.

Nová pánská řada je inspirovaná francouzskou oblastí Verdon, která je domovem mnoha vzácných a chráněných rostlin. Na chráněném území kaňonu Verdon o rozloze 180 000 ha roste více než 2000 vzácných druhů rostlin. Řeka protínající tuto rezervaci je oblíbenou destinací pro milovníky extrémní kanoistiky a raftingu. Svěží atmosféra horské řeky Verdon tak dokonale doplňuje suché a divoké svahy, na kterých roste jalovec, který se již v minulosti stal pro L'OCCITANE inspirací k vytvoření pánské řady Cade.

Řada Verdon je vyvinuta v souladu s filozofií společnosti L'OCCITANE. Proto plastové a skleněné lahvičky, ze kterých na vás bude dýchat síla přírody z Provence, jsou vytvořeny ze 100% recyklovatelných obalů. Jejich horní uzávěry v podobě víček a pumpiček lze před recyklací odejmout. Ani polepky výrobků nebrání recyklovatelnému procesu, protože také ty jsou zhotoveny ze stejného materiálu jako lahvičky (PET).

Nechte se unést přírodní sílou máty, pelyňku a rakytníku, užívejte si radost z přírody a ponořte se do osvěžujících vod horské řeky Verdon!

Toaletní voda Verdon

VerdonNová toaletní voda pro energické muže. Svěží a povzbuzující kombinace máty, citrusů a přírodní vody okamžitě navodí příjemný pocit, jako kdybyste strávili den venku a užívali si radost z přírody. Toaletní voda Verdon je inspirována stejnojmenným údolím v Provence proslulým adrenalinovými vodními sporty. S touto povzbuzující vůní se skutečně ponoříte do osvěžující divoké řeky.

Složení:

  • Hlava: svěží přírodní voda, cedr
  • Srdce: máta, levandule
  • Tělo: bergamot, citron

50 ml / 895 Kč

Hydratační pleťový gel Verdon

VerdonL'OCCITANE vyvinula patentované složení určené pro specifické potřeby mužské pleti. Osvěžující a hydratační pleťový gel Verdon se rychle vstřebává do pokožky a zklidňuje ji. Jeho účinky muži ocení zejména po holení, kdy je pleť podrážděná a citlivá. Tento gel hydratuje, vyživuje, zmatňuje a zároveň chrání proti negativním vlivům vnějšího prostředí. Tyto účinky zajišťuje jedinečné složení: čisticí esenciální olej z máty peprné, hydratační voda z rakytníku a ochranné výtažky z pelyňku.

50 ml / 770 Kč

Čisticí gel Verdon

VerdonČisticí gel Verdon byl speciálně vytvořen pro čistou a svěží pleť energického muže. Speciální složení se při kontaktu s vodou přemění na jemně čisticí pěnu. Obsahuje čisticí esenciální olej z máty peprné, hydratační vodu z rakytníku, ochranný výtažek z pelyňku a přírodní vodu. Čisticí gel tak rychle odstraní nečistoty a maz. Pleť je během několika vteřin čistá, svěží a dokonale matná.

150 ml / 395 Kč

Gel na holení Verdon

VerdonPovzbuzující gel na holení Verdon se při použití přemění na jemnou osvěžující pěnu. Díky svému složení zaručuje příjemné a snadné oholení. Pleť zůstává zklidněná, hebká a osvěžená, bez pocitu podráždění a napjatosti.

100 ml / 345 Kč

 

Voda po holení Verdon

VerdonVoda po holení Verdon okamžitě zklidní, osvěží a provoní pleť živelnou vůní azurově modré bystřiny bouřící v kaňonu Verdon. Tato velmi svěží voda po holení je obohacena o čisticí esenciální olej z máty peprné, hydratační vodu z rakytníku, ochranný výtažek z pelyňku a přírodní vodu a dodává vaší pokožce nebývale povzbuzující pocit.

150 ml / 395 Kč

Sprchový gel Verdon

VerdonSvěží sprchový gel Verdon 2 v 1 jemně čistí pokožku celého těla, ale i vlasy, které jsou po použití lesklé a září zdravím.
Každodenní sprchování se stává ojedinělým zážitkem, jako kdybyste stáli pod proudem horského vodopádu. Pocit intenzivní svěžesti vydrží po celý den.

150 ml / 345 Kč

Deodorant Verdon

VerdonTuhý deodorant Verdon zaručuje účinnou a dlouhotrvající ochranu a pocit svěžesti díky účinkům máty peprné, šalvěje a esenciálního oleje z levandule. Jeho jemná a lehká konzistence se lehce aplikuje a snadno a rychle zasychá.

75 g / 455 Kč

O společnosti L'OCCITANE

Před více než 30 lety se ve francouzské Provence zrodila kosmetická společnost L'OCCITANE, jejíž základní myšlenkou bylo vytvořit firmu, která by odrážela tradici a životní styl Středozemí. V souladu s touto ideou pro ni její zakladatel, Olivier Baussan, vybral jméno odkazující k Occitanii, tedy k starověké provincii, která zabírala území jižní Francie, severovýchodního Španělska a severní Itálie.

Celosvětový úspěch firmy L'OCCITANE stojí na promyšlené filozofii a na zásadách, které vycházejí z respektu k přírodě a zákazníkům.

V současnosti působí L'OCCITANE ve více jak 80 zemích světa, kde nabízí svým zákazníkům kompletní škálu kosmetických přípravků pro péči o pleť a tělo. Výrobky L'OCCITANE jsou inspirovány skutečnými příběhy jednotlivých ingrediencí, které podléhají přísnému výběru a kontrole. L'OCCITANE upřednostňuje použití rostlinných olejů u výrobků v péči o pleť a omezuje použití parabenů, chemických slunečních filtrů, ftalátů a silikonů. Společnost respektuje životní prostředí a nikdy neprovádí testy výrobků na zvířatech.

Více zajímavých informací o společnosti L'OCCITANE naleznete na www.loccitane.cz.

Reklama