Vánoce se nezadržitelně blíží a vy hledáte inspiraci, čím nejlépe potěšit své ratolesti?
Mattel má pro vás tip na krásné hračky pro malé slečny i nezbedné rošťáky.
Když dovolíte, dáme přednost dámám a podíváme se nejprve na zajímavé novinky, které pro holčičky přichystala sličná hvězda Barbie.

Ptáte se proč hvězda?

Oblíbená panenka Barbie se stala hvězdou filmového plátna a představuje svůj další film, který se jmenuje Barbie a 12 tančících princezen, vychází na DVD.
Nejkrásnější Barbie v něm hraje jednu z dvanácti sester. Jmenuje se Genevieve. A tak jako ve filmu i skutečná Barbie je skvělá tanečnice. Už není jen krásnou manekýnkou, ale hravě zvládne nádherné taneční kreace. Nová tančící Barbie má narozdíl od svých předchůdkyň plně polohovací paže, které umožňují naaranžovat půvabné pozice, a tak vypadá jako by opravdu tančila. A jako správná princezna a filmová hvězda má i nádherný kostým. Její rozevlátá kolová sukně s perleťovým třpytem se rychle točí a svítí! Uchvátí hlavně romantické holčičky baletky, které si se svojí novou Barbie mohou opakovat lekce baletu, a budou tak tančit s ní.
Dopřejte své malé slečně, ať se roztančí se svojí Barbie a užije si spoustu legrace.
Vhodný věk: 3 roky +
 

Objevte křišťálový mořský svět

Kdo by nemiloval pohádky s kouzelnými vílami a elfími princeznami? Magický svět éterických bytostí a zářivého třpytu? A právě z takového světa mezi nás zavítala překrásná pohádková víla s křišťálovými křídly. Psst, ať ji nevyplašíte. Přímo před očima vám ožívá jak zhmotněný sen, když se její kouzelná křídla jako zázrakem rozzáří! Ptáte se, jak je to možné? Tajemství se neprozrazují, ale že jste to vy, uděláme výjimku. Křídla víly jsou totiž poseta třpytivými kamínky. Když holčičky zmáčknou vílin náhrdelník, křídla se hned rozzáří barevnými třpytkami. Můžete si dokonce vybrat ze dvou barevných variant. Růžovou vílu s modrými kamínky, ale také fialovou vílu s červenými kamínky. Jedna krásnější než druhá. No jen si představte, ty zářící oči vaší holčičky, až ve vánoční atmosféře pod stromečkem spatří třpytivou křišťálovou vílu.
Vhodný věk: 3 roky +


 
Barbie Fashion Fever Magické vlasy

Blondýnka, rusovláska, brunetka, černovláska. Není to trochu nuda? Stále stejné. Nechtělo by to změnu? Proč jenom měnit účesy, co takhle změnit barvu, jako u opravdového kadeřníka. Tomu říkám zábava.
Dopřejte své slečně kreativní hračku Barbie Fashion Fever.
Své nové oblíbené panence Barbie Fashion Fever může udělat krásné barevné melíry! Panenky Fashion Fever Magické vlasy mají speciální barvicí soupravu, díky které může nabarvit vlasy nejen Barbie, ale také sama sobě. V balení najdeš také náhradní náplně v různých barvách. Malé kadeřnice se mají na co těšit, protože panenka Barbie Fashion Fever Magické vlasy splní jejich nejtajnější kadeřnická přání a podpoří jejich kreativitu.
Vhodný věk: 5 let +

O panenky od společnosti Mattel můžete soutěžit ZDE