Jedinečná kombinace online a offline zábavy

Šifry Emila Holuba vás zavedou do Afriky, kde se vydáte po stopách výpravy slavného dobrodruha. Zapeklité úkoly a nečekané nástrahy budete zdolávat z pohodlí domova, o napětí a adrenalinové situace však nebude nouze. Navíc si vyzkoušíte originální herní koncept, který deskovku spojuje s online prostředím. Tahle novinka od Dino osloví fanoušky sofistikovanějších her i mladší hráče, kteří bez telefonu či tabletu nedají ani ránu.

638a059175a28obrazek.png
Cena: 399 Kč

Legendární hra pro malé i velké piráty

Nostalgie k Vánocům patří a vy se na její vlně můžete svézt díky nezapomenutelné hře Lovci pokladů, která se v podání Dino drží původních pravidel a ilustrací. Zahrajte si se svými dětmi na kapitány, kteří hledají se svou posádkou poklady v moři plném nástrah i pomocníků, a užijte si dobrodružství pro celou rodinu. 

638a05bf7f087obrazek.png
Cena: 399 Kč

Novinka pro milovníky televizních kvízů

Sledujete pořad Kde domov můj? a předháníte se se soutěžícími v rychlosti odpovědí? Nyní si můžete své znalosti poměřit se svými blízkými. Stolní verze hry se věrně drží scénáře pořadu, a tak vás i doma čekají tři kola, v nichž se vám kromě všeobecného přehledu a vědomostí nejen o naší vlasti bude hodit také postřeh.

638a05f3c77b2obrazek.png
Cena: 599 Kč

Více informací a her najdete na www.mojedino.cz.
638a054441c10obrazek.png


Reklama