Radka

Na úvod článku si nejdříve Radku trochu připomeňme. Objevili jsme ji díky akci splněných Přání, kterou jsme v magazínu rozjeli koncem loňského roku. Radka si přála novou práci a my jsme jí společně s pracovním portálem www.prace.cz toto přání pomáhali plnit. K práci dostala i proměnu. Všechny její zážitky si můžete připomenout v sérii článků...

To, že Radka zaujala svojí snahou při hledání nového zaměstnání nejen nás, ale i ostatní média, potvrzuje článek o Radce v MF Plus.

Jak se Radce v její nové práci a v mužském kolektivu líbí? Jak je spokojená se svou proměnou? To jsme pro vás zjišťovali v našem dalším rozhovoru...

Jak se máte v nové práci?
V práci se mám jedním slovem skvěle. Překonala jsem těžké začátky, kdy jsem si připadala občas ztracená, a pomalu si hledám svůj systém práce, tak abych měla práci rozvrženou a mohla jsem pracovat v klidu.

Uspokojuje vás práce, naučila jste se něco nového? Jak se připravujete na zkoušku na VŠ?
Práce mě maximálně uspokojuje a jsem spokojená i s tím, že mohu do práce jezdit na kole. Ráno si tak vyčistím hlavu, rozhýbu se a pak mi jde práce od ruky. Naučila jsem se samozřejmě i nové věci, pracuji s jinými programy. Zkoušky na VŠ se pomalu, ale jistě blíží. Po přípravném kurzu přímo na škole jsem zjistila, že mám v matematice co dohánět, takže chodím ještě na doučování k jedné paní učitelce. Doufám, že u zkoušek uspěju, když už tomu věnuji tolik času.

Jak jste si užila dárečky, které jste od nás a od Práce.cz získala?
Užila jsem si už samotnou proměnu, všichni, kdo mě poté viděli, chválili mou změnu. Dodalo mi to i víc sebevědomí. Kosmetiku, kterou jsem dostala od vaší redakce, používám každý den a poukázky od práce.cz jsem už také využila. Udělaly jsme si s dcerou hezký den a vyrazily do Prahy na nákupy. Dcera mi pomohla s výběrem, nakoupila jsem nějaká trička a v létě se chystáme na pokračování.

Co proměna, jak se vám daří udržet si účes? Líčíte se, jak vám poradila vizážistka?
Účes se mi daří udržovat, zrovna se chystám ke kadeřnici, už mi odrůstá barva. Krátké vlasy mi vyhovují, takže přistřihujeme častěji. Líčím se málo, v tom velkou změnu nechystám, ale lesk na rty používám. A když vyrazíme s přáteli do společnosti, dojde i na řasenku a tužku na oči.

RadkaJsou nějaké změny ve vašem vztahu, nerýsuje se nějaká nová láska?
V mých vztazích je vše při starém. Novou lásku nehledám, ale nebráním se poznávání nových lidí. Kdo ví, kde na mě čeká štěstí.

Jak byste shrnula spolupráci na celém projektu?
Spolupráce na projektu se mi líbila. Šla jsem do toho s přesvědčením, že to možná nevyjde, ale stojí za to alespoň to zkusit. Všichni, kdo se na projektu podíleli, mi dodávali odvahu jít dál, nepodléhat neúspěchům. A to je přesně to, co jsem potřebovala. Nasměrovat správným směrem a dodat sebedůvěru.

prace.cz

Našla byste také odvahu podobně radikálním způsobem změnit svůj život?

Reklama