Delší dobu sledujeme Radku, která si v rámci novoročních přání přála najít novou práci. Radka je účetní a musí opustit firmu, kde doteď pracovala – na její místo se vrací kolegyně z mateřské dovolené.

 

Radka řešila své budoucí zaměstnání s předstihem, začala už v lednu, i když pozici musí opustit až v červnu. Štěstí přeje připraveným – i když hledala práci účetní v regionu Pardubice, Kolín, Kutná Hora, během dvou měsíců ji našla.

 

Hledání práce předcházela dobrá příprava – Radka vsadila nejen na své kontakty, ale také využila služeb pracovního portálu www.prace.cz

 

Na začátku jsme se seznámili s tichou nevýraznou paní, která ve spolupráci s námi prošla úžasnou změnou. Získala nové vědomosti, začala si věřit, zvedla si sebevědomí a díky Ženě-in a pracovnímu portálu Práce.cz si našla velmi rychle práci. Díky proměně v kadeřnickém salonu Joshua (www.joshua.cz) a šikovné vizážistce Simoně Bártové dostala její vizáž okouzlující šmrnc!

Měli jsme velkou radost při předávání dárků, z Radky štěstí jen čišelo a „svůj den“ si náležitě užívala.

 

 

Položili jsme jí na několik otázek:

 

Chtěli jsme vám splnit přání - najit si novou práci, pomohli jsme vám?

Ano, pomohli. Především tím, že jste mě zkontaktovali s pracovníky www.prace.cz  a tím, že jste mi dodávali zpočátku odvahu a naději.  

 

Co teď budete dělat? Jakou práci jste si našla?

Práci jsem našla v oboru, tedy účetní, mzdová účetní. Našla jsem zaměstnání podle svých představ, ať už se týká náplně práce nebo finančního ohodnocení.  

 

Jak se vám líbila proměna v salonu Joshua?

Proměna se mi moc líbila, obzvlášť přístup kadeřníka a vizážistky. Chyběla mi větší odvaha, navrhované změny v barvě účesu se mi zdály příliš odvážné, proto jsme zvolili kompromis, ale co se týká délky střihu, nenechala jsem se dlouho přemlouvat. 

 

Co na váš nový účes řekly děti, kolegyně?

Děti věděly, že se jim maminka vrátí zřejmě jiná, ale přesto mě jejich reakce mile překvapily. Prostě jsem se jim líbila. Kolegyně mě viděly až druhý den, tedy bez líčení, ale volbu střihu mi schválily. Kamarádům jsem rozeslala své fotografie a shodli se, že změny byly k mému dobru, takovou mě neznají. 

 

A co líčení, víme, že se moc nelíčíte....

Líčení jsem trochu rozdýchávala, nemaluji se téměř vůbec. Nechala jsem si poradit, jak zvýraznit oči a zakrýt drobné nedostatky. Co se týká malování, na každodenní líčení mě neužije, ale pokud půjdu do společnosti, určitě se nalíčím. 

 

Získala jste od zástupkyň www.prace.cz poukázky na nákup oblečení v hodnotě 5000,- do obchodního domu značky Marks and Spencer, už jste si něco vybrala?

Poukázky jsou velice příjemným bonusem. Zatím jsem prohlížela jen webové stránky, na nákupy vyrazíme společně s dcerou. Přece jen dvě jsou víc než jedna. Zaznamenala jsem, že v Marks and Spencer už mají jarní kolekci, takže změna šatníku může začít. Navíc je výhodou, že poukázky nejsou časově omezené, takže nemusím s nákupy spěchat. 

 

Jak se vám líbily kosmetické dárky od redakce Žena-in???

S kosmetickými dárky jsem spokojená, obzvlášť vlasových přípravků není nikdy dost. Mile mě potěšil především hydratační krém, ten mi doporučila i vizážistka, mám dost vysušenou pleť. 

 

Co byste vzkázala ostatním čtenářkám?

Všem čtenářkám, obzvlášť těm, které sledovaly celou mou cestu za novým zaměstnáním, děkuji za podporu. Všem, které se snaží se svým životem něco udělat, přeji hodně odvahy a odhodlání, podpory za strany rodiny a přátel. Každý je svého štěstí strůjce.


Jak se vám líbí Radka po proměně? Nám moc!

Reklama