Přinášíme vám první rozhovor se čtenářkou s nickem radada, které chceme pomoci najít novou práci. Bude úspěšná? Těší se na pohovory? Můžete se těšit na její blog!

Měla jste radost, že jsme vás vybrali do plnění přání - Najděte si se
Ženou-in novou práci?
Měla jsem velikou radost, už proto, že jsem to nečekala. Je to pro mě výzva a zároveň šance.

Můžete se nám krátce představit? Kolik je vám let, kde žijete, jste vdaná, máte nějaké děti? Domácího mazlíčka?
Jmenuji se Radomíra Kučerová, je mi 38 let. Jsem rozvedená a se svými dětmi 15 a 11 let žiji v malém městě Týnec nad Labem. Žijeme v rodinném domku společně s mými rodiči. Dcera má křečka Stuarta, který s ní sdílí pokoj, a dále do naši rodiny patří jezevčík Míša, který hlídá náš dům a chodí se mnou na procházky kolem Labe.

Máte nějakého koníčka?
Přiznám se, že na koníčky moc času nemám, ale ráda jezdím na kole, chodím na procházky do přírody. Také ráda tancuji a vůbec mám ráda pohyb. Ráda také cestuji, poznávám nová místa.

Co vás baví?
Na to je těžké odpovědět. Baví mě má práce, baví mě stále se vzdělávat, učit se nové věci.

Jak relaxujete, je pro vás důležitý odpočinek?
Odpočinek je pro mě velmi důležitý, relaxuji na kole, jindy si vezmu nějakou knihu a čtu si nebo si pustím nějaký romantický film.

Jak dlouho naše stránky čtete?
Vaše stránky jsem objevila před krátkým časem, nepamatuji se, jak je to dlouho. Odhaduji asi tak čtyři až pět měsíců. Ale máte zajímavé články a také, protože ráda soutěžím, účastním se skoro všech soutěží.

Už jste někdy vyhrála v naší soutěži?
Ve vaší soutěži jsem dosud nevyhrála, pokud nepočítám tuto výhru, ale na jiných serverech už mi štěstí přálo.

Proč chcete najít novou práci?
Novou práci hledám ze zcela prozaického důvodu. Do současného zaměstnání jsem nastoupila jako zástup za mateřskou dovolenou a kolegyně se bude po třech letech vracet. Proto bych ráda hledání nové práce správně načasovala. Zní to možná divně, ale protože mi můj zaměstnavatel vyšel vstříc, nechci ho dostat do pozice, kdy by kolegyně nemohla ještě nastoupit a já už měla domluvenou jinou práci. Ze zkušeností vím, že když někde hledají nového zaměstnance, chtějí ho hned a nebudou na něho čekat.

Co očekáváte od nového zaměstnání?
Očekávat něco předem je zavádějící. Samozřejmě bych ráda našla stálé zaměstnání, ale v dnešní době je to pojem velice relativní. Samozřejmě očekávám slušné jednání, možnost dále se vzdělávat.

Jste ambiciózní, toužíte po kariéře?
Po kariéře jsem nikdy netoužila, vždy byla na prvním místě rodina.
 
Jakého byste si přála šéfa?
Správný šéf se těžko definuje. Nejspíš by měl být přiměřeně přísný, ale zároveň s pochopením. Měl by vyžadovat kvalitní práci, ale zároveň chápat drobné lidské chyby.

Stalo se vám někdy v zaměstnání něco zábavného, nějaká vtipná historka?
Přiznám se, že s kolegyní, se kterou sedím v kanceláři, se smějeme často, většinou vlastní nedokonalosti.
Ale nějaká humorná historka mě nenapadá.

Čím jste si přála být, když jste byla malá?
Když jsem byla malá, chtěla jsem být ledasčím. Nejvíc ze všeho učitelkou mateřské školy a nebo zpěvačkou.

Máte nějaký nesplněný sen?
Snů mám spoustu, některé si postupně plním a některé jsou neuskutečnitelné, ale ty si nechám pro sebe. Ale mám jeden zatím neuskutečněný, na kterém pracuji, a to je studium na vysoké škole. Před lety mi to nevyšlo, a tak to zkusím letos.

Děkujeme za odpovědi čtenářce Radce a budeme jí držet palce, aby našla práci, která bude zajímavá a kde se jí bude líbit. Bude si hledat práci v regionu Kolín, Kutná Hora, Pardubice, tak doufáme, že bude úspěšná.

Zaměstnání bude hledat pomocí pracovního portálu www.prace.cz , který je partnerem plnění tohoto přání na Žena-in.

Reklama