Jak je na tom Radka po sedmi týdnech hubnutí?

Více o Radce najdete v tomto článku: ZDE.
Mám se dobře, kila jdou dolů postupně, jsem ráda, že to není raketový úbytek váhy, ale jde to pomalinku dolů. V pátek u nás byla výživová poradkyně KetoDiet Martina, kde nás opět vážila, měřila tuk atd. Výsledky výborný, když to srovnám od začátku, vše jde skvěle. Mám dole 6,5 kg úbytek tuku a svalová hmota přibyla, dokonce pocitově – cítím se díky úbytku váhy mladší :-) S kolegyní Květou hubneme sedmý týden, jsme ve druhé fázi, to znamená, že už si jedno jídlo vaříme samy.

Jak vypadá váš jídelníček?

5a097311c97d1obrazek.pngJelikož už hubneme sedmý týden, víme co nám chutná z proteinové diety a co zrovna úplně nemáme oblíbené. Když to beru podle sebe, tak ráno si dám koktejl, dopoledne tyčinky, k obědu něco co si uvařím. Většinou je to maso, kuřecí, hovězí se zeleninou asi na tisíc způsobů, dusíme, grilujeme, pečeme…  naučila jsem se jíst, alespoň dvakrát za týden rybu. Odpoledne koktejl a večer si dám polévku.

Co vám přinesla změna? Už pokukujete po novém oblečení?

Změna to je obrovská, cítím se plná energie, mám dobrou náladu a každé ráno se vzbudím a jsem na sebe hrdá, že jsem vydržela další den. Nedalo mi to a šla jsem vytřídit šatník, nemohla jsem tomu věřit, ale dokonce se stalo, že jsem se vešla do kalhot, do kterých jsem se dlouho nemohla vejít. Pro mě velká odměna.

Reakce okolí je zajímavá, když jsem začínala s proteinovou dietou, hodně lidí mě podporovalo, ale také se našli takoví ti negativní lidé s názory, jak jsou diety na nic a že to nevydržím. I se našli posměváčkové, když jsem si míchala koktejl, smáli se mi. Ale týden s týdnem se sešel a najednou je vidět, že to ketodieta funguje a reakce se změnily. Dokonce se stalo, že největší odpůrkyně, která se dokázala jen a jen posmívat, začíná nyní sama s proteinovou dietou. Když vidí, jak to funguje.

Co byste ještě chtěla dokázat, kam se posunout?

Já mám ještě cíl shodit tři kila a pak už jen udržovat váhu a cvičit, abych si zpevnila tělo.
KetoDiet je už součástí mého života. Neodejdu z domova, aniž bych neměla v kabelce sáček polévky, tyčinky nebo smoothie. Jsem ráda, že jsem to vydržela. Vše je pozitivní, ale je pravda, že ne vždy je to jednoduché. Člověk si to musí v hlavě přepnout a pak to jde. Je pravda, že nejhorší jsou pro mě chutě, hlad nemám. Chutě se dostaví tak dvakrát za den. Když ale vidím, kolik jsem zhubla, mám z toho radost a chutě potlačím.

Jak vnímáte vzájemnou podporu s Gábinou a s Květou?

Je to skvělé, moc mi to pomáhá. Musím říci, že to máme dobře nastavené. Často si píšeme, do komunikace se připojuje i naše výživová poradkyně Martina, která má vždycky dobrou radu pro nás pro všechny. S Květou jsem každý den v práci, to je také velmi pozitivní. Hlavně v krizových chvílích, kdy přijde chuť na pokušení. Pomáhá mi, že ve dvou a více lidech se to „lépe táhne“.

My všem držíme palce a těšíme se na jejich výsledky s dietou KetoDiet www.ketodiet.cz

logo.jpg
Naše články:

Reklama