Květa, která hubne díky našemu projektu s proteinovou dietou KetoDiet, vyhecovala ještě svou kolegyni z kanceláře, Radku, která by ráda zhubla osm kilo. Ta si také pořídila produkty KetoDiet a hubnou spolu. Radka má ale jiný režim a plán, nemá tak velkou nadváhu. I tak jsme zvědavé, jak jejich podpora dopadne. Zatím se jeví velmi pozitivně, Květa s Radkou si spolu s Gábinou vytvořily internetovou komunikační skupinu a sdělují si své dojmy, chutě a nechutě, a to, jak to zvládají. Dodávají si odvahu, sílu.

Jak je na tom Radka po třech týdnech hubnutí?

Jsem na konci třetího týdne s KetoDiet a musím říct, že se cítím skvěle. Ale nebylo to vždy tak jednoduché. S KetoDiet jsem začala, jelikož jsem za dva roky nabrala deset kilo a ne a ne je dostat dolů. Z důvodu pracovní vytíženosti, dvě děti a pes - to zabere spoustu času a já jsem nedokázala se přinutit začít hubnout. Potřebovala jsem dostat nějaký impuls k tomu, abych začala něco dělat. Proto mne nadchla Květa, která se díky stránkám www.zena-in.cz dostala do projektu s Gábinou.

Radka

Když jsem před třemi týdny začala dietu držet, byla jsem připravená a nadšená, ale po prvním týdnu mě to pomalu opouštělo, nevadilo mi jíst pětkrát denně, na to jsem byla zvyklá už před dietou, ale byla jsem unavená a ten pocit, že si nemůžu nic jiného vzít k jídlu, byl hrozný. Ze začátku mi i dělalo problémy, když jsem např. vařila dětem, neochutnat jaká je ta omáčka, jestli je to dost slané, nevzít si to kolečko salámu, když jsem jim dělala svačinu do školy.

Největší zkouška pro mě byla, když jsem pracovně odjela do hotelu, kde byly připravené rauty, plno jídla a samozřejmě pití, víno, šampus, ráno pak k snídani párky, vajíčka, čerstvé pečivo. Naštěstí jsem odolala a vždy jsem si odskočila do pokoje namíchat koktejl nebo udělat polévku. Tyto velké chutě trvaly do půlky druhého týdne. V tomto období už začalo být vidět, že hubnu a začala jsem se cítit dobře. Začala jsem cítit hodně energie, chutě přešly.

Ve třetím týdnu mě KetoDiet začala bavit. Ráno se těším, jak si dám koktejl a odpoledne polévku. Přijde mi to jako samozřejmost si nic jiného nedat a neochutnat, dokonce mě to ani nenapadne, když je něco na stole tak potom sáhnout. Je pravda, že některé produkty mi úplně nechutnaly, ale naštěstí KetoDiet má širokou škálu chutí a široký výběr jídel, že jsem si vybrala ty, co mi chutnají. Skoro na konci třetího týdne mám čtyři kila dolů a jsem strašně za to ráda. Je super, že se navzájem podporujeme, s Květou v práci a s Gábou online. To nám dává sílu.

Co na to říká vaše okolí?

Reakce okolí je různorodá, někteří mi od začátku fandí a někteří to zatracují, že je to dieta a že je to nezdravé takhle přestat jíst, ale to jsou většinou lidi, kteří slyší slovo dieta a aniž by si cokoliv o tom přečetli tak je to pro ně až sprosté slovo a mají na to svůj „zaručený“ názor.

Radka

Proběhla konzultace s Martinou, s výživovou poradkyní? Co vám řekla?

S Martinou jsme ve spojení každý den, musím říct, že nám hrozně pomáhá a odpovídá na naše otázky, včera jsme měli převážení a vše dopadlo tak jak mělo, dostaly jsme velkou pochvalu.

Jaké jsou další plány v jídelníčku?

Já už končím první fázi a od pondělí budu mít 4x denně proteinová jídla nebo výrobky, k obědu si už něco uvařím, rybu, maso , zeleninu. Těším se, až půjdou další kila dolů, můj cíl je osm kilo.

My všem držíme palce a těšíme se na jejich výsledky s dietou KetoDiet www.ketodiet.cz

Uložit

Reklama