Sex by měl být především zábavou. Ovšem pro mladou Radku je posláním, dá se říct. Ač je velmi atraktivní a umí pobláznit hlavu nejednomu fešákovi, ona spí výhradně s „ošklivými“ muži.

žena

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Radka je bývalou modelkou, takže se dá předpokládat, že má více než líbivou tvář. Kromě toho má i perfektní postavu. Pro muže je tedy něco jako chutná návnada, každý by ji chtěl na svou udičku. Jenže ona ty hezounky, co po ní pálí, nechce. Vybírá si především ty chlapy, kteří nejsou prvoplánovými krasavci. Dá se říct, že jsou vlastně oškliví, jak ona říká. „Samozřejmě jsem pár vážně krásných chlapů měla, ale nevím proč, berou mě spíš neatraktivní páni. Takoví, o které žena normálně nejeví zájem,“ vysvětluje. Její „úchylku“ nikdo z jejího okolí nechápe, ale ona to, že s nimi stráví noc, bere jako poslání, že dělá dobrý skutek.

Mít sex je jako hrát bridž. Buď máš vynikajícího partnera, anebo proklatě dobrou ruku.
Woody Allen

„Většina mých kamarádů se mi směje, že dělám charitu. Sice to je směšné, ale je to tak. Oni by si na mě netroufli a často si myslí, že si z nich dělám srandu, když za nimi přijdu.“ A proč to Radka dělá? Přitahují ji nějak? „Většinou mě nepřitahují. Snažím se na nich najít to hezké, co není zvenku, ale zevnitř. Většinou jsou velmi dobrými milenci a snaží se, když mají takovou kočku v posteli. Jsou i velmi pozorní. Ovšem nejvíce mě baví to, jak najednou před svými známými vyrostou. Jak se jim zvedne sebevědomí. Je to rozkošné je po noci plné sexu pak někde potkat. Opravdu mě to moc baví, je to radost,“ uzavírá vyprávění hrdě Radka.

Čtěte také:

Reklama