Vanda nám včera svěřila svůj problém. Přestože je zcela zdravá ona i její partner, nedaří se jí otěhotnět. Požádala vás o nějaký recept, kouzlo, rituál, který by měl nepříznivou situaci zvrátit. Malý návod přinášíme i my...

Milá Vando, Tvůj problém je dost možná v Tobě a partnerovi. Tedy pokud máš lékařsky vyloučeny fyzické důvody vás obou. Neber to, co Ti poradím, jako nějaký zázrak, ale ze zkušenosti – už to několika mým klientkám pomohlo. Máš zájem o rituál, tedy tady je...

Jsi předně matka...

  • Nepřistupujte k milování jako k něčemu, co vám má zajistit miminko. Milujete se z lásky, protože je vám to příjemné a protože blízkost a dotek je to nejkrásnější na tom všem. Miminko je logický výsledek vaší lásky. Tohle si potřebuješ uvědomovat, ne otěhotnění. Na to mysli. Hlavně v té posteli.
  • Pokuste se odjet do prostředí, kde to neznáte a kde vám bude příjemně, třeba do přírody za město, není nutné, aby to byla dovolená u moře. I když změna prostředí a třeba nadmořské výšky i klimatu taky dělá hodně.
  • Přistupuj k sobě jako k ženě matce, pro kterou je početí přirozeností. Ne jako k ženě, která má PROBLÉM. Ty ho nemáš!

Nabízím pro jistotu amulet i rituál. Mimochodem, magie početí je jednou z nejhezčích, co znám. Je čistá.

Amulet

Z plodného stromu, nejlépe jabloně, si opatři dostatečně široké dřívko. Nezapomeň se stromu omluvit a vysvětli mu, proč mu ubližuješ.

V době, kdy přibývá Luna, tedy po Novu, takže klidně mezi rituály, uvedenými níže, si v klidu sedni a udělej si hezkou atmosféru. Dřívko opracuj do tvaru, na který se Ti vejde runa. Budeš potřebovat pilku, abys měla tenčí špalíček.

Tvar nechám na Tobě, ale měl by se líbit Tobě i bohyni. Ať už na krku nebo na levé ruce, to je jedno.

Až budeš mít hezký kousek, pak nejlépe pájkou vypálíš runu a dírku. Doporučuji špičatou pájku, pracuje se s ní lépe. Dírku pro kůži (měla by to být kůže) si do přívěsku také vypal. Máš tak jistotu, že se Ti dřívko nerozštípne.

pRuna se jmenuje Pertho a vypadá takhle

Až budeš hotová, prosím podrž si svůj amulet chvíli v dlani a vtiskni do něj své přání, které adresuješ bohyni jménem Frigg.

Ona je patronkou matek a těhotných žen. Jistě ráda pomůže. Tenhle druh amuletu se nosí do splnění přání. V momentu, kdy se splní, sejmi jej a s poděkováním ho spal a popel vrať zemi.

Je nepřenosný a nelze jej věnovat ani se sebelepším úmyslem.

Rituál

Pokud by se vám ho podařilo vykonat někde mimo, třeba na chatě, v přírodě, na dovolené, bylo by to lepší, ale není to podmínkou. Je to krásný rituál, který provádí oba dva.

Okolo 23.00 hodiny, v den, kdy je novoluní, vyfoukněte jedno slepičí vajíčko. Jeho obsah by muž měl po rituálu sníst třeba jako omeletu.

Vezměte dvě zelené a jednu růžovou svíci. Ty potřete mandlovým olejem tak, že začnete vždy od středu svíce směrem nahoru a pak dolů. Svíce zapalte, a to tak, že nejprve rozžehnete zelené a pak růžovou. Postavte je vedle sebe – před sebe. Na lístek pergamenu napíšete dvě jména (pro holčičku a pro chlapečka). Lístek stočte, vsuňte do vajíčka a vyslovte jedenkrát oba společně.

Přivolávám vás síly přírody
přivolávám síly, které dávají život.
Nechť se to, o čem zatím sním,
až nastane čas, objeví.
Aby nový život z našich těl
všem jenom radost přinášel.
Staniž se!

Celý rituál je potřeba opakovat i při následujícím novu, a to i v případě, že už máte „nějaké tušení“, že vaše prosba byla vyslyšena. Vajíčko je potřeba opatrovat až do křtin miminka. V tento den jej s poděkováním spalte.

Svíce, olej, vajíčko i pergamen je potřeba zakoupit  jen pro tento účel. Pokud byste nevěděli kde, v Praze v Jindřišské ulici vám v čarodějnickém obchodě určitě všichni rádi pomohou. Klidně se na ně obraťte mým jménem.

Přeji vám štěstí, Michaela 

Reklama