Tak už máme první soupeře do VyVoleného Duelu. V sobotu se v přímém přenosu „poperou“ o přízeň diváků Radim a Lucka, kterou si ve čtvrtek večer do souboje vybral. Napětí je veliké, protože vyhrát může jen jeden a jen jeden se smí vrátit do vily. Druhý si sbalí malý stříbrný kufříček a vyrazí zpět na ulici a soutěž o jedenáct miliónů tím pro něj skončí.

 

Ve vile většinou všichni tipují, že se vrátí Radim. Lucka je prý příliš slabá soupeřka a ve vile se zatím nijak moc neprojevila. To byl možná i jeden z důvodů, proč si ji opalcovaný Radim vybral. Jistota je jistota a můžeme věřit i jeho komentáři, že Lucka je zatím jediná, s kým si nemá ve vile co říct. Jak celý Duel dopadne uvidíme v sobotu večer.

 

Ve vile se však stupňují i jiné věci. Sympatie mezi Veronikou a Danem neustále rostou a už mezi nimi dochází k čím dál zajímavějším intimním chvilkám. Spí spolu v jedné posteli a vzájemně se ošahávají a mazlí. Jak moc je to mezi nimi vážné, ale nejistíme. Kdežto Linda o svých sympatiích k Dominikovi mluví otevřeně. Prý by měl šanci i mimo vilu. Je to totiž přesně její typ a tak se nějaký ten románek tvoří i mezi touto dvojící.

 

Jak myslíte, že se budou vyvíjet vztahy mezi novými páry ve vile? Myslí to spolu vážně, nebo se jedná jen o flirt jako kdysi mezi Monikou, Sašou a Rosťou? Kdo si myslíte, že vyhraje v sobotním Duelu?

zdroj: www.vyvoleni.centrum.cz

Reklama