Moderní dispoziční řešení interiéru vyžadují také další změny v různých oblastech, například ve vytápění. Velké prosklené plochy často nechají jen malou část obvodového zdiva, kam klasická otopná tělesa s horizontální instalací již nelze umístit. A právě pro tyto atypické prostory je určeno vertikální otopné těleso RADIK Premium.

Pro svislou montáž

Radik Premium

Řada Radik Premium nabízí provedení s klasickým tvarováním, jemnými prolisy (LINE) či s úplně hladkou přední deskou (PLAN). Díky své délce od 400 mm a výšce až 2200 mm působí velmi elegantně i ve stísněných prostorách. Moderní spodní středové nebo spodní krajní připojení a atraktivní design poskytnou též požadovaný tepelný výkon. Alternativně lze využít i jeho horní středové nebo horní krajní připojení na otopnou soustavu s nuceným oběhem.

Radik Premium

KORADO nyní vychází vstříc i těm, kteří chtějí od radiátorů stále více. Ještě dokonalejším se stává díky možnosti potisku čelní desky. Plní tak více funkcí najednou, vyhřeje daný prostor a zároveň působí jako krásný obraz. Sami si můžete navrhnout a objednat nový designový prvek do vašeho interiéru.

 Radik Premium

Více informací k jednotlivým možnostem naleznete na www.korado.cz

Radik Premium

Reklama