Klasický radiátor je vhodný do tradičněji řešených interiérů. Ovšem i z tohoto nenápadného bílého zdroje tepla můžeme jednoduše vykouzlit originální doplněk, a to vlastním potiskem na čelní krycí desku. Design tak můžete přizpůsobit sami sobě či vzhledu obytné místnosti.

korado

Dětský pokoj by měl svým obyvatelům přinášet pocit zázemí a bezpečí. Proto bychom při jeho zařizování měli myslet na to, že bude procházet neustálou změnou. Malé děti milují výrazné a veselé barvy. Ovšem rodiče většinou sahají po neutrálních barvách nábytku. Nebojme se povolit uzdu naší fantazii a například z obyčejného bílého deskového radiátoru vykouzlit originální obraz, který podtrhne atmosféru pokoje. Pak už jen stačí malé království barevně doladit. Všechny vjemy, které dítě posbírá v útlém dětství, jej budou provázet celý život. Tak proč například vzhled topení občas neobměnit podle potřeb, období v životě či rozvoje seberealizace dítěte?

korado

Ačkoli základní rolí topení je vyhřát interiér, čím dál více se na něj pohlíží i jako na prvek, jenž významně ovlivní celkové vzezření bytu. Nemusí se jednat pouze o dětský pokoj. Pokud byste rádi uvítali změnu ve vzhledu vašeho topení, stačí si zvolit variantu dodatečně připojitelné čelní desky pro otopná tělesa Radik. Na výběr máte hned z několika možností. Buď si zvolíte úplně hladkou čelní desku označenou PLAN SET, nebo naopak desku s jemnými prolisy (ozn. LINE SET). Zvolit si můžete desku v základní bílé barvě nebo ve vzorníku všech odstínů RAL. Vaší fantazii se meze nekladou.  Navíc možností potisku přední desky PLAN SET získáte jedinečné a originální otopné těleso. V připravovaném programu na stránkách společnosti KORADO si vyberete z motivů nebo si zvolíte variantu obrázku vlastního.

korado

Upevnění desky na těleso je velice jednoduché pomocí háčků a magnetů a zvládne to prakticky každý. Cena se odvíjí od velikosti radiátoru, cca od 1500 Kč.

korado

Více informací k jednotlivým možnostem naleznete na www.korado.cz

Reklama