Dnešní média vřou jako přetékající hrnec. A kdo se v něm vaří? Publicista Radek John a jeho sedm let utajovaná nemanželská dcera Tereza. To je bomba. Radek John vedl dvojí život a nikdo o tom nevěděl. Hlavně ne jeho manželka Zlata Adamovská. A teď to prasklo!

Na tenhle průšvih přišel deník Aha  ZDE a vzápětí jeho informaci doplnil Blesk ZDE a iDnes ZDE. Herečka Zlata Adamovská je v šoku, do telefonu dokázala sotva promluvit, teď už ho nebere vůbec. „Není mi vůbec dobře. Bože.  Sedm let tam dojíždí a já o tom nic nevím. Připadám si jako blázen,“ řekla zcela otřesená Adamovská. „Je to opravdu výjimečný talent, to jo. Žít dva životy. Je to neuvěřitelné, to dokáže málokdo,“ dodala.

Nejde totiž jen o existenci tohoto plodu nevěry, ale i fakt, že Radek John byl tajně celou dobu se svou druhou rodinou v kontaktu, o dceru se staral a pravidelně ji navštěvoval.

„Budu se o ni starat stejně jako o dvě děti, které vychováváme společně s manželkou Zlatou,“ řekl při svém přiznání,

„Kdyby se Zlata dozvěděla o nemanželském dítěti, tak by se jí to nelíbilo velmi dramaticky. Chtěl jsem být se svými dětmi Petrem a Bárou a chtěl je vychovávat, takže jsem se jí nepřiznal. Řekl jsem jí to teď, až když jsem se rozhodl věci zveřejnit. Skončil tím tlak, který jsem měl v hlavě sedm let,“ řekl listu Aha.

Rozhodl se zveřejnit? Vždyť je to další nesmysl! Kdyby ho nenačapali novináři, ani by necekl!

Co si o tom myslíte vy? Dokázala byste svému muži nemanželského potomka odpustit?

Reklama