Zdravím opět z Vysočiny a děkuji za včerejší dárek za příspěvek. Moc jsem přemýšlela nad dnešním tématem a uvažovala,kdo ze známých dam by tak stál za článeček.

Ono by jich tak bylo celkem hodně, ale vesměs je všechny celkem lituji.

Vezměte si třeba manželku pana Mareše,co je jí platné,že se sypou penízky,když jí manžela stále propírají a ji to zesměšňuje.Já sice nemám peněz nazbyt /jako téměř všichni/ ,ale mám nějakou hrdost a rozhodně bych si nenechala všechno líbit.

Ono takových žen je podle mého celkem dost a tak se radši dnes zaměřím na příběh "známé" manželky z malého města.
Jedná se o moji tchýni,tchán byl za života v našem malém městečku poměrně známým mužem,tím nechci říct,že by nějak úřadoval,spíš že měl velice šikovné ručičky a opravdu ho u nás kdekdo znal.Když ještě žil,chodili spolu po městě,každý je pozdravil a choval se velice slušně.

Jenže před půl rokem tchán náhle zemřel a najednou lidé,co je nikdy nezapomněli pozdravit koukali jinam.Najednou nikdo nepozdravil,tchýně jako by přestala existovat.Tím chci říct,že je vcelku jedno ,jestli je člověk veřejně známý nebo známý jen na malém městě,funguje to všude stejně.

Ono je lepší žít si svůj život v klidu a i když šlápnu do lejna,tak to vím jenom já a druhý den se o tom nepíše v novinách,nikdo Vás nedrbe,protože v tomto případě se napíše nejen to,že jste šlápla,ale i to ,že máte hříšně drahé boty a kdeže na to všechno berete.

Zaplať pánbůh,že jsem naprosto normální a mám normálního neznámého chlapa.
Karinečka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


To jsi řekla moc pěkně s tím lejnem a botami. Souhlasím. Jinak, někteří lidé jsou, jak říkáš,opravdu divní.

Máte také ve svém okolí nějakou „veřejnou manželku?“ Co si myslíte o jejich soukromí? Jsou podle vás spokojené?

Své názory pište na redakce@zena-in.cz

Reklama