píše naše čtenářka s nickem Klemsik, velká odpůrkyně sukní šeho druhu, minisukní zvlášť. Ačkliv je mladá a hezká(uvidíte ji na fotkách) minisukni by na sebe nikdy nevzala. Proč k nim má takový odpor, to se dočtete v této novince

Milá redakce a čtenářky, musím reagovat na téma Minisukně. Už jen při pomyšlení na mini-pidi proužek látky zakrývající jen to nejnutnější a někdy ani to ne, se mi ježí chlupy a to doslova všude! Nemám je ráda, nenosím je a nenosím ani jiné typy sukní, dlouhé, áčkové...prostě ŽÁDNÉ!

klemsik

Maximum jsou pro mne v létě 3/4 kalhoty. Jsem jeanový typ a bez těch ani ránu. Zkrátka a dobře, necítím se v sukních, šatech, tílkách a jiných jim podobným kouskům dobře, nejsem to prostě já, neumím je nosit, nemám na to postavu a hlavně miluju pohodlí a sportovní styl oblékání. Raději se v létě pařím než jít v sukni. Nejsem barbína, nejsem vybíravá, ale sukně NIKDY!

Stejný „problém“ má moje kolegyně v práci, která má hezkou postavu, ale sukni by si na sebe nevzala ani za boha. Je úplně stejná jako já a já jsem ráda, že jsem našla spřízněnou duši. Sice v létě často slýchávám, že jsem blázen, když se dobrovolně peču v kalhotech, ale co, je to jen a jen moje věc!

Ale jsou ženy, které si v nošení titěrných věcech doslova libují! A přitom některé jsou nesoudné - myslím tím 150cm, 100kg a stejně se narvou do mini a tílka... Brrrrrr.... V rodině máme známou, které bylo 50, vypadá jako vysušená makrela, vrásčitá, křečové žíly, celulitida ... a abych pravdu řekla, ty její outfity jsou dost „přehnané“. Tílko, které nezakrývá ani její povislé vnady, deroucí se ven, pupík venku, mini, které zakrývá - vlastně nezakrývá téměř nic a hlavně ne kalhotky, které volají do dálky a lodičky, jejichž výšku odhaduji minimálně na 15cm.

Každý se za ní otočí, ale ne protože by to byla taková super modelka, ale protože každý se jen diví, jestli  to má ta ženská v hlavě v pořádku. Jen ona to nechce vidět a za pohledy ostatních vidí obdiv nebo co. Jenže když jdete vedle ní, tak se vyloženě stydíte! Chápu, že jsou ženy, které mini nosí rády, ať si je nosí, nic proti, ale musí na to mít postavu i povahu a hlavně ty sukně musí umět nosit! Toť můj názor a neukamenujte mě!

Zdravím a teplíčku zdar! Laďka - klemsik

Milá klemsik, myslím, že s vaším názorem bude souhlasit většina čtenářek. A pokud ne, tak se k tomu hlasitě nepřizná. I když, uvidíme

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a mini, milé ženy-in?

  • Nosila jste, nebo nosíte mini?
  • Jste pyšná na svoje nohy, nebo to neřešíte?
  • Jak se v mini cítíte?
  • Nosíte je rpotže vám sluší, nebo proto, že jsou v módě?
  • Jaký typ minisukní vám nejvíce vyhovuje? Úzké, upnuté, rozšířené, nebo rozevláté?
  • Jaké boty k nim nosíte? Lodičky, balerínky, nebo jiný typ bot?
  • pošlete nám fotku, jak vám to v minisukni sluší?

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za svůj příspěvek?

Tentokrát odměníme dvě z vás krásnou knihou o květomluvě.Romantická řeč květin, dozvíte se nejen o tom, co jednotlivé květiny znamenají, ale spoustu dalších zajímavostí. Vydalo nakladatelství METAFORA

ceny

Reklama