Bordelkoutek je v domácnosti čtenářky s nickem snížek synův pokoj. Po čase se rozhodla tam raději vůbec nechodit... Více už v jejím příspěvku k dnešnímu tématu.

Máte nepořádné děti? Zvláště kluci po sobě moc neuklízí. Své o tom ví čtenářka Snížek...

RADĚJI TAM NECHODIT

Bordelkoutek je synův pokoj. Bezúspěšně syna od mala učím pořádku, už jsem to dávno vzdala. Jeho pojem o úklidu je netradiční. Jako malý si uklidil tím způsobem, že vzal igelitku, do ní naházel všechno co bylo na zemi a odnesl na půdu. Za nějaký čas mi bylo divné kde má tužky, gumy. ponožky, dílky stavebnice, až jsem všechno v jednom chumlu objevila na půdě. Vzala jsem to dolů a s ním protřídila a dala na místo, kýval že chápe co po něm chci, ale to asi jen proto, aby už mohl jít ven. Žádný posun v uklízení se nekonal. Synovi už bylo 26 let a je stále chaotický a nepořádný. Nedávno asi týden hledal svůj mobil ve svém pokoji, fakt se divím že jej nakonec našel. Vlastně jsem mu to docela přála, ať si tam konečně uklidí, že ho to přinutí, jinak bude bez mobilu. Vždycky když dřív nemohl něco najít jako malý, tak mi tvrdil že za to nemůže, protože v pokojíku má černou díru a proto se mu ztrácejí věci, mají to na svě
domí ufouni. Pro svůj klid mu do pokoje vůbec nechodím, byla bych zase rozzuřená a to nemám zapotřebí. Však ono se mu to všechno jednou vrátí na jeho dětech, to si vzpomene, potom mu řeknu dobře ti tak.

SNÍŽEK

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 17. ledna 2011: Domácí bordelkoutek

  • Máte doma bordelkoutek?
  • Jak řešíte neskladný nepořádek?

Tentokrát si budeme povídat o uklízení, respektive o neuklízení. Zajímá mě, za jaké místo se doma stydíte - tedy zda-li máte doma nějaký bordelkoutek. Pokud budete chtít a mít odvahu, můžete ho nejen popsat, ale i vyfotit. Pokud ale budete posílat potku, prosím jen o jeden snímek! Pokud chcete získat krásný dárek, totiž krásný balíček Pur, ve kterém mimo jiné najdete i přípravek Pur 3xACTION se skvělou dezinfekční a odmašťovací silou, zasílejte své příspěvky k tomuto tématu nejpozději 17. 1. 2011 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu.

pur