Daniel Radcliffe
Ve filmech o Harrym Potterovi se herci halili do hábitů a málokdy jim vykukovalo trochu víc kůže, Daniel Radcliffe ale později prokázal, že nepatří mezi stydlíny. V rouše Adamově se divákům představil na divadelních prknech v roce 2007 v psychologickém dramatu Equus. Nahota mu nedělala problém, v minulosti se svěřil magazínu Entertainment Weekly, že doma s rodiči běžně chodili nazí. Pro roli si ale vytrpěl nepříjemné chvíle. Nelíbily se mu chlupy na pozadí, a tak si je depiloval cukrovou pastou. Za tu bolest to prý rozhodně nestálo a znovu už odstraňování chloupků neopakoval.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Jiří Langmajer
Loni v lednu všechny pobavil herec Jiří Langmajer, který na svůj Instagram dal zrychlené video z otužování. To provádí doma v bazénu a je přitom nahý. Když zrychlené video zveřejnil, netušil, že si ho mohou lidé zastavit v momentě, kdy je mu vidět penis. To samozřejmě mnozí udělali. Herec si z toho ale nic moc nedělal, protože sám k videu připsal: „mám malýho pinďoura, ale jsem šťastnej“. Svou chloubou se navíc pochlubil už v minulosti, nahý vystupoval s Janem Třískou v rámci představení Král Lear.

hep.jpg
Foto: Profimedia

Martin Finger
Pohled na penis herce Martina Fingera umožnil divákům seriál České století, ve kterém ztvárnil postavu prezidenta Edvarda Beneše. Scéna, jak vychází ze sprchy, je dlouhá dokonce padesát vteřin, takže se nemusíte bát, že byste ji kvůli mrknutí náhodou prošvihli. Zkušenosti s nahým herectvím má Martin Finger i z divadla, v rozhovoru v rámci Show Jana Krause ovšem uvedl, že před kamerou je to snazší. V minulosti prý byl hodně stydlivý, ale podařilo se mu to překonat.

Benedict Cumberbatch
Při uvedení dramatického snímku Síla psa na filmovém festivalu v Benátkách sklidil tento film čtyřminutový potlesk ve stoje. Oceňovaný je zejména výkon Benedicta Cumberbatche, jakožto despotického majitele ranče, ale pochvaly sklízí i Kirsten Dunst. Benedict Cumberbatch si dost možná brousí zuby na Oscara, a proto vytáhnul ten největší kalibr. Ve scéně, kde se nahý potírá bahnem, se na pár vteřin objeví i jeho penis.

Ben Affleck
Krátkou nahotu lze spatřit i ve filmu Zmizelá z roku 2014. Herec Ben Affleck na to sám upozornil na tiskové konferenci k filmu, aby novináře i diváka nalákal ke sledování. V rozhovoru pro MTV ovšem herec upozornil, že diváci by měli mít při sledování na paměti, že mu byla při natáčení opravdu velká zima. Pokud se na film podíváte, buďte také velmi pozorní, záběr nemá snad ani jednu vteřinu a pokud byla skutečně Affleckovi zima, rozhodně to tak nevypadá. Také doporučujeme zvýšit si na počítači jas. 

Zdroje: Entertainment Weekly, ČSFD, Variety, filmy, Instagram, Netflixer, MTV. Show Jana Krause, Twitter

Čtěte také: