Máte doma ten nejlepší vynález na světě? Myčku nádobí? Máme pro vás mnoho důležitých rad, které se týkají problémů s mytím nádobí v myčce. Co s tím, když jsou na skleničkách šedobílé povlaky? Nebo bílé skvrny na nádobí? Zůstávají vám zbytky pokrmů pouze na některých částech nádobí?

Přinášíme vám odpovědi na tyto otázky a na mnoho dalších.

 

Praská vám v myčce dřevo nebo bobtná? Plastové předměty se stávají drsnými a matnými nebo se deformují? Tvoří se vám rez na ušlechtilé oceli, např. břity nožů po mytí v myčce? Po umytí nádobí jste objevili bílo-šedý povlak v mycí vaně? Po umytí je nádobí ještě mokré, jsou na něm pruhy nebo kapkovité skvrny? Zhrudkovatěl vám mycí prostředek v obalu? Odpovědi na tyto otázky najdete v přehledné tabulce, kterou najdete ZDE. 

 

Náš tip na kvalitní tablety do myčky:

Nová všestranná tableta do myčky Somat 5 od společnosti Henkel v sobě spojuje výborné vlastnosti v čištění a oplachování, aktivní funkci soli, která váže vodní kámen a chrání tak myčku před poškozením, dlouhodobou ochranu skla proti korozi a zaručený lesk nerezového nádobí. Buďte také pohodlní a dávkujte jednoduše!  Více najdete na www.somat.cz

Reklama