5a8af755b642dobrazek.pngFoto: Avon

Daro, máš postavu bohyně, po které touží i kdejaká dvacítka. Jak se udržuješ v kondici?
Naprosto přirozenou součástí mého života se stal pohyb. Mám sportovní postavu, kdy si každý říká, že musím dělat nějakou sportovní aktivitu již od malička, ale tak to není. Rodiče nás k tomu nijak zvláště nevedli. Nejezdili jsme na takové ty rodinné víkendové výlety, ani žádné lyžování nepamatuji, stejně jako plavání nebo tenis. Sama si říkám, že jsem měla štěstí, jak jsem z toho vyrostla. U mě jsou velkou výhodou geny. Jsem po tátovi, opravdu celá, i prsa, která jsem si musela v dospělém věku koupit. Celá taťky strana rodiny je samá ruka, samá noha, a já jsem na tom stejně, vlastně i má dcera Laura. Té je teprve devět let, ale když na ni koukám, tak si všímám, že má také šlachovitou postavu. Dnes je to ale tak, že tomu musím a zároveň chci pomoci. Když se o tělo starám, pěstuji pohyb, dobře jím, tak mi to několikanásobně vrací.

Hodně se hýbeš i při vystoupení, nebo jeho nácvicích, ale děláš nějaký sport pravidelně?
Dlouho jsem hledala formu cvičení, která mi energii nejen bere, což je logické, do každého pohybu ji vkládáme, tak zároveň dává. Chodila jsem dlouhá léta do posilovny a na box. Hodně mě to bavilo, myslím si, že mi to i šlo. Přišla jsem ale na to, jak jsem po tom všem hrozně unavená. Neměla jsem tu potřebnou energii. Přeci jen musím fungovat naplno nejen v pracovním životě, ale i v tom osobním. Pak jsem objevila jógu. Po hodině, která končí, by člověk neřekl, jak je náročná, sice se dostaví pocit únavy, ale jiné, takové té, která je pro mě super. Cvičím ji v podstatě každý den, když to tedy jde. Samozřejmě dopřávám tělu i oddych. Když už nemám čas cvičit přes den, tak si každé ráno dám alespoň několik pozdravů slunci. To mě vždy nabije vlnou pozitivní energie.

Ono to ale není jen o cvičení, asi nějakou roli hraje i strava. Držíš nějaké diety?
Já nejím omáčky, ani mi nechutnají, což je vlastně výhoda, protože netrpím. Navíc vím, že to není pro tělo nic dobrého. Vyhýbám se i mouce, takže ani rohlíky či těstoviny u mě nenajdeš. Vypozorovala jsem, že mě tyto potraviny zpomalují. Dávám přednost zelenině a zdravé formě stravování.

5a8af7c12800aobrazek.png

Foto: Avon

Co ty a kosmetika? Bez jakého kosmetického produktu by si nemohla být?
Moje tvář je má vizitka, živí mě, takže se o ní starám. U mě v koupelně najdeš snad všechny pečující a zkrášlující produkty. Beru to tak, že můj make-up, stejně jako oblečení a vystupování, musí obsahovat podstatnou stopu Dary. Jednoznačně pudr a lesk na rty. Bez nich ani ránu.

Některé ženy mají úchylku na kabelky, jiné upřednostňují boty, co Dara?
Já jsem úchyl na sluneční brýle a džíny. U těch mám pocit, že jich mám neustále málo, pak otevřu skříň a vypadne na mě 150 kusů džínsů. V šatníku mám hlavně sportovní kousky, nejsem moc na sukně ani podpatky. Chci žít pohodlně, proto se i tak oblékám.

Co se ti na ženách nelíbí?
Nepřirozenost. To mě opravdu vytáčí. Když si žena nerozumí, když vším, co je dnes k dispozici, zapatlá tu svou nádhernou přirozenost. Prostě když je všeho moc, to mě nebaví.

Máš nějakou radu, aby se ženy cítily sebevědomě a krásně?
Žena musí být hlavně šťastná. Usmívat se, ale vědomě, ne nuceně. Věnovat se tomu, co ji baví. Samozřejmě neříkám, že to lze dělat non stop. Občas musíme dělat i to, co nás nebaví. Ideální je najít v tom ten správný balanc. Děkovat, že jsem se probudila, můžu si stoupnout na nohy, mám zdravé dítě, rodinu, to je potřeba si ihned ráno po probuzení v rychlosti připomenout. To mě osobně dělá silnou.

Už teď se můžete těšit na zajímavé projekty Dary pro AVON, o kterých vás budeme informovat. Sledujte www.avon.cz, nebo @avonczsk.

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama