5ee9fe10355d8obrazek.png
Krém pro ty, kteří milují přírodu
Lehký denní hydratační krém pro krásu a život ve městě s výtažky ze sedmikrásky a ovsa nabízí jedinečný koktejl cenných přírodních ingrediencí pro to nejněžnější pohlazení, dlouhodobou hydrataci a celodenní ochranu. Pečlivě vyladěná receptura kombinuje unikátní účinky ovesného, mandlového a jojobového oleje, výtažků ze sedmikrásky, kyseliny hyaluronové 2. generace, beta-glukanu, vitamínu E, squalanu, bambuckého másla a rostlinného anti-pollution komplexu z ženšenu, jablka, broskve, pšenice a ječmene. Doprovází jej příjemná bezalergenní vůně a je vhodný pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou.
5ee9feb802f95obrazek.png

Intenzivní noční anti-aging péče

Když si užíváme příjemného spánku, naše pokožka nezahálí. Právě přes noc se v ní odehrávají ty nejdůležitější regenerační a očistné procesy, které můžeme správnou volbou nočního krému dokonale podpořit. Jemný omlazující noční pleťový krém se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou zklidní pleť po dlouhém dni, napomůže tvorbě kolagenu a elastinu, zajistí dlouhodobou hydrataci a obnovu ochranné kožní bariéry, přispěje k okamžitému liftingu a vyhlazení vrásek. Popřejte Vaší pleti dobrou noc omlazujícím pohlazením se sedmikráskou, peptidy, ovesným a mandlovým olejem, kyselinou hyaluronovou 2. generace, bambuckým máslem, squalanem, panthenolem a vitamínem E. Doprovází jej příjemná bezalergenní vůně a je vhodný pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou.
5ee9fec366d94obrazek.png

EKO náplně

5ee9fee4668e6obrazek.png
Pleťové novinky nejsou výjimečné jen svým mimořádným složením, ale také obalem, který Manufaktura představuje úplně poprvé. Originální obal totiž obsahuje vyměnitelný EKO kalíšek, který po vypotřebování snadno nahradíte novým, a tím napomůžete k úspoře obalového materiálu.

MANUFAKTURA je unikátní 100% český koncept značkových prodejen s vlastní originální kosmetikou. Manufaktura se inspiruje českou historií, tradicí a přírodou. Zakládá si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin (české pivo, víno, karlovarská vřídelní sůl, léčivé byliny a ovoce typické pro české zahrady, sady a louky), nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí (většina kosmetických produktů jich obsahuje 97 - 99,5 %). Manufaktura ctí tradice, krásy přírody a životní prostředí a je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje.

Více na Manufaktura.cz
5ee9fe69aee8dobrazek.png

Reklama