Náš byt je něčím, co nás charakterizuje. I samotná kuchyň vypoví něco o tom, jaký máme vztah k domácnosti a vaření. Ráda připravujete složité pokrmy? V tom případě si zasloužíte velký pracovní prostor. Potrpíte si na jednoduchá a rychlá jídla? Ideální pro vás bude kuchyně v minimalistickém stylu. Inspirujte se těmito pěti návrhy. Více najdete na www.kika.cz.

 

Luxusní  Estera 

Lesklé bílé plochy a elegantní detaily – to je Kuchyně Estera. Díky bílé barvě a lesku bude místnost působit vzdušně a větším dojmem. Nemějte strach a zkuste bílou!

kika

Jedinečný design kuchyně Windsor

Jestli máte ráda stylové a originální designy, kuchyní Windsor bude něčím, co vám zaujme na první pohled. Není jen vizuálně výjimečné, je především praktická! Má netradiční osvětlení, pod kterým se vám bude dobře pracovat a nechybí ani dostatek pracovní plochy.

kika

Originální Primula

Máte ráda účelný nábytek? Kuchyně Primula vás potěší tím, jak je moderní a stylová a zároveň velmi účelná. Je to nadčasová kuchyň, kterou si oblíbíte a vaření v ní bude jedna velká radost.

kika

Kombinujte barvy v kuchyni Ribera

Líbí se vám dvoubarevné dekory kuchyní, ale nechce nic extravagantního? Kuchyně Ribera je elegantní a praktická zároveň. Udělá dojem na vás i na návštěvu.

kika

Jemná a přírodní Tulipa

Kuchyni Tulipa  má praktické uspořádání a vejde se do ní vše důležité, co potřebujete k vaření a servírování. Vybírat si můžete hned ze dvou dekorů – z platiny nebo buku. Jaký si vyberete?

kika

Zaujala vás některá ze zmíněných kuchyní? Jeďte se na ní podívat do prodejny kika. Zde je několik moderních kuchyňských studií a odborníci vám i poradí a pomůžou naplánovat kuchyň podle vašich snů.

Na kuchyně v prodejnách kika je záruka 10 let a kromě skvělých cen budete mít zdarma kontrolu kvality i počítačový návrh. S odborníky v kika můžete vybranou kuchyň dle libosti upravit na míru prostorám ve vašem bytě a uspořádat ji tak, jak se vám to hodí. Budete mít možnost vybírat si z nepřeberného množství dekorů ploch a vytvořit si tak kuchyň, která bude přesně odpovídat vašim představám.

Společnost kika Nábytek, která působí na českém trhu od roku 2005 a provozuje 7 velkých obchodních domů s nábytkem a bytovými doplňky, rozšiřuje pilotním projektem kika CITY své působení v centrech velkých a středně velkých měst. Více najdete na www.kika.cz.

Reklama