Rozsáhlý deštný prales, exotické rostliny i lahodné plody - to je Amazonie. Nechte se rozmazlovat exotickými výtažky brazilského ovoce acai a hýčkejte se amazonskými přírodními poklady díky nové řadě Planet Spa Amazonian Treasures.

Relaxační řada Planet Spa Amazonian Treasures obsahuje jedinečné výtažky z brazilského ovoce acai (čtěte asájí) a dalších plodů z Amazonie. Díky těmto exotickým výtažkům bude vaše pokožka neodolatelně hebká a svěží na dotek. Zamilujte se do svěží vůně, která vás během okamžiku přenese do daleké oblasti deštných pralesů, do exotické Amazonie.

Avon

Krémový tělový peeling s ovocem acai a plody z Amazonie odstraňuje odumřelé kožní buňky a vyhlazuje pokožku. V létě tvoří tento peeling základ v péči o pokožku a napomáhá prodloužení oslnivého letního opálení.

Díky Intenzivnímu krému na ruce a nohy s ovocem acai a plody z Amazonie bude vaše pokožka jemná a perfektně hydratovaná.

Vyživující maska na vlasy Amazonian Treasures navrací vlasům přirozený lesk a dodává jim dávku hydratace a výživy, kterou vlasy potřebují po pobytu na slunci.

Avon

Díky Hydratační pleťové masce s ovocem acai a plody Amazonie je pokožka zářivá a dokonale hydratovaná.

Hydratační olej na tělo, vlasy a do koupele s ovocem acai a plody z Amazonie intenzivně vyživuje a hydratuje pleť a dodává jí hebkost.

Nová řada výrobků:

Avon

1. Intenzivní krém na ruce a nohy s ovocem acai a plody z Amazonie, 75 ml, 159 Kč
2. Krémový tělový peeling s ovocem acai a plody z Amazonie, 200 ml, 229 Kč
3. Hydratační olej na tělo,vlasy a do koupele s ovocem acai a plody z Amazonie, 150 ml, 229 Kč
4. Hydratační pleťová maska s ovocem acai a plody z Amazonie, 75 ml, 159 Kč
5. Vyživující maska na vlasy s ovocem acai a plody z Amazonie, 200 ml, 229 Kč

Reklama