Značka domácích spotřebičů Goddess představuje novou řadu moderních, a přesto cenově velmi dostupných kuchyňských spotřebičů nesoucí označení Metalic Line. Metalic Line exceluje zajímavým nerezovým provedením, v kombinaci s černými prvky. Největší výhodou použitých materiálů a barevné úpravy, je vysoká odolnost proti zanechávání otisků prstů na povrchu a pogumované části umožňující pohodlné uchopení, a tím i velmi snadné a především bezpečné ovládání všech výrobků.

Metal Line

Každý spotřebič byl vyvinut tak, aby bylo dosaženo maximálně praktického využití s naprosto spolehlivou funkčností a minimálním úsilím vynaloženým na údržbu. Ať už vyberete kterýkoliv výrobek této řady, jeho elegantní střídmé linie s nadčasovým designem, se budou stejně dobře vyjímat v klasických kuchyních, i na moderních kuchyňských linkách.

Ruční šlehač Goddess MIB 133SS Metalic line

Ruční šlehač, mixér a hnětač, tedy 3 v 1 - Goddess MIB133SS zvládne mimo pěti rychlostí také mimořádně výkonný turbo stupeň.

Praktická trojkombinace se skrývá v jednom kompaktním přístroji elegantního oblého tvaru v designu Metalic Line kombinujícím nerezový design s černou.

Třená, piškotová nebo kynutá těsta, šlehačku, krémy, bílkový sníh, ale také koktejly a další speciality snadno vytvoříte, když na ruční šlehač upevníte nástavec ponorného mixéru, dvě šlehací nebo dvě hnětací metly, vše v nerezu. Získáte tak všestranného pomocníka, který je vždy po ruce, snadno ovladatelný a vysoce výkonný díky pětirychlostnímu spínači s turbo stupněm a motorem s příkonem 250 W.

Nástavce po ukončení práce lehce uvolníte k tomu určeným tlačítkem. Jejich nerezové provedení je předpokladem pro maximálně hygienické a šetrné zpracování čerstvých potravin s minimálními ztrátami vitaminů.

Ponorný mixér Goddess MIH 131SS Metalic Line

Mixování, šlehání i sekání zvládne ponorný mixér Goddess MIH13. Bohaté vybavení doplňuje i praktický držák na zeď.

Goddess MIH 131SS - to je praktická kombinace tří funkcí v jednom přístroji, který seká, šlehá i mixuje v závislosti na použití příslušného nástavce. Výhodou je možnost plynulého nastavení rychlosti, díky které můžete průběžně regulovat výkon mixéru. Motor mixéru Goddess MIH 131SS má příkon 400 W.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť usnadňuje manipulaci s přístrojem, pro bezpečné usazení každého nástavce slouží otočný „zámek“.

Nástavec ponorného mixéru využijete především pro přípravu omáček, krémů, pomazánek, dětské výživy nebo míchaných nápojů a koktejlů.

Šlehač vytvoří z bílku nadýchaný sníh do těsta nebo lahodnou šlehačku do kávy během okamžiku. Nedoporučujeme jej používat pro jakékoliv tuhé směsi.

Sekáček je ideální pro rychlé zpracování masa, zeleniny, bylinek nebo loupaných ořechů. Než začnete potraviny takto zpracovávat, nakrájejte větší kusy zeleniny i maso, oloupejte ořechy a z bylin či zeleniny odstraňte stonky. Také z masa je třeba odstranit chrupavky a šlachy.

K přístroji je dodávána pracovní nádoba o objemu 0,6 litru. Speciálně pro sekání potravin je určena skleněná nádoba s víkem a velký sekací nůž.

Abyste měli tohoto multifunkčního pomocníka vždy po ruce, je k mixéru Goddess MIH 131SS dodáván praktický stojánek na zeď.

Tyčový mixér Goddess MIH 111SS Metalic line

Metal Line

Tyčový mixér Goddess MIH 111 má ergonomickou rukojeť, zajímavý design a extra tichý motor.

Ponorný mixér Goddess MIH 111 je výborným pomocníkem při přípravě krémů, omáček, polévek, pomazánek a majonéz. Praktické využití najde také při přípravě koktejlů a míchaných nápojů.
Maminky s malými dětmi pak přivítají rychlou a snadnou přípravu dětské výživy a také tichý provoz motoru. Ten má příkon 400W.

Samotná mixovací tyč je vyrobena z hygienické nerez oceli - nástavec je upevněn spolehlivým zámkem. Před použitím se vždy ujistěte, že je nástavec správně nasazen. Manipulaci s mixérem usnadňuje ergonomicky tvarovaná rukojeť.

Ponorný mixér lze využívat ve všech vyšších nádobách, mísách a také v hrnci přímo při vaření, například pro rozmixování zeleniny v polévce. Tady je nutné pouze dávat pozor na přehřátí přístroje.

K tyčovému mixéru Goddess MIH 111 je dodávána pracovní nádoba o objemu 0,6 litru. Všechny části mimo jednotky motoru lze umývat v myčce nádobí.

Pokud si přejete mít krásně vláčné omáčky, krémy a pomazánky bez hrudek, nebo potřebujete denně rychle připravit dětskou kašičku, pak si vyberte Goddess MIH 111 v zajímavě provedeném designu.

Všechny tyto produkty lze zakoupit na www.ePROTON.cz

Reklama