Dobrý den milá Lucie K., děkujeme za příspěvek. Ondřej Sokol baví i mě, je to zábavnej a chytrej chlap. Možná si už brzy u nás na webu přečtete se svým idolem rozhovor:) Krásný den!


 

Já bych se strašně ráda potkala s Ondřejem Sokolem..,poslední dobou se čím dál víc utvrzuji v tom jak suprovej je to chlap. Jsem z něj hotová hlavně když koukám na partičku a tak doufám,že se jednou dostanu na natáčení a budu ho moct vidět i na živo.Líbí se mi jako chlap,ale má i bezva povahu a neskutečnej smysl pro humor.Bohužel jsem ještě neměla možnost se s ním potkat,ale doufám,že to v brzké době napravím.

Český šoubyznys sleduji,ale nejsem do něho zas tak moc zapálená,ale koukám na pořady o nich,ať už je to prásk a nebo top star magazín.Sympatická je mi třeba Simča Krainová,Ondra Vetchý,Jitka Čvančarová a spousta dalších...,mám ráda i slovenské celebrity a zdá se mi,že na rozdíl od některých českých si o sobě tolik nemyslím..,mám ráda třeba Adélu Banášovou,ta mě jako moderátorka kolikrát odrovná!:-D

A kdo je mi nesympatický? Bývala to třeba Agáta Hanychová,ale po tom co se stala matkou se uklidnila...,jinak si teď nevybavuju člověka,který mi vyložené vadí..,opravdu nevím.

A slavnej Kája Gott? To je mistr,jak se říká,mám moc ráda jeho písničky,ale třeba na koncert bych nešla,stačí mi jeho hlas na cd...,koho opravdu ze zpěváků můžu je MIchal David..,už jsem byla na jeho asi 4 koncertech,dále jsem byla na muzikálu Děti ráje s jeho písničkama a vřele doporučuju! Na jeho koncerty bych chodila pořád! A zpěvačky typu Helenka Vondráčková a Lucie Bílá? Nelíbí se ani jako ženy,ani jejich písničky.No jsem hold na ty chlapy!:-D

O podpis jsem žádala jen kluky z Lunetiku,byla jsem do nich blázen,jinak jsem nikoho nežádala,nebyla jsem sběratelkou podpisů.

Lucie K.

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama