Další příspěvek o opravdu bohulibém koníčku nám poslala čtenářka Danca79 a my jí děkujeme . Přečtěte si, jak se Danca79 má.

Manžel má rozhodně jedno hobby, které spousta našich kamarádek i kamarádů docela i závidí a rádi k nám chodí na návštěvu - hrozně rád vaří. Vlastně mě i na to vaření dostal :-) Na naše druhé rande mě pozval domů na večeři - už jsem ho tehdy nějakou dobu zvala, tak jsem věděla, ze se na mě ve dveřích nevrhne, ale že večeře opravdu znamená, ze bude večeře, jsem netušila. A jaká....I dorazila jsem poprvé do jeho království :-) Našla jsem ho, jak jinak, u sporáku, s vařečkou v ruce, a zákazem přiblížit se ke sporáku nebo lednici - prý bych zkazila překvapení!
Musím uznat, ze překvápko vážně bylo. Uvařil naprosto výtečné těstoviny s plody moře, a vrcholem večera byl doma připravený cheesecake. Nestačila jsem zírat.

Ovsem co následovalo, mě dostalo úplně. Tenhle týpek mi - připomínám, že to bylo na našem druhém rande - zabalil pár porcí těstovin a dortu s sebou domů, abych si měla na čem pochutnat i následujici dny! Poté, co mě předchozí přítel nechal po desetiměsíčním vztahu protože "to začínalo být moc vážné", mi z přístupu nového objevu spadla brada až ke kolenům. To víte, že jsem se dalšímu randěni nebránila :-)

Velmi často vaříme spolu, za ty tři a půl roku, co jsme spolu, jsem nabrala pár kilo, což je dost nepříjemný vedlejšíi účinek manželova hobby.....ale pořád si řílám, jakou mám kliku - mohla jsem narazit na někoho, kdo čekažzvanec na talíři a nehne prstem, žije v přesvědčení, že u plotny je místo jen pro ženskou a volný čas tráví leštěním laku na autu - nic proti milovníkům aut, také je to koníček (manžel je opačný extrém - auto je umyté, když venku prší....)!

Danca79

To věřím, že takového koníčka u manžela podporujete.

Jakého koníčka má váš manžel, přítel, partner, milé ženy-in? Pochlubíte se, nebo si tak trochu postěžujete? Napište nám, na téma Čím se baví muži. N avaše příspěvky se budeme moc těšit na adrese

redakce@zena-in.cz

Reklama