Jednu z hlavních postav nového muzikálu Madagaskar, lva Alexe, ztvární zpěvák Roman Tomeš, který má o své roli jasno. “Lev Alex, to je král džungle, nebo spíš král newyorské zoo! :-) Je to divoch, šoumen a přátel všech v jedné osobě. Pro přátele a kus žvance udělá všechno! :-)”

romanHerminapress

Filmovou předlohu Roman viděl jako dítě a kvůli roli si film pustil nedávno znovu. Navíc je otcem malého syna Kristiána a tak je mu jasné, že film Madagaskar ještě nejednou uvidí. A zároveň doufá, že syn bude na tátu hrdý – které z dětí si může říct, že má otce lva. A vidí Roman nějakou podobu se svojí rolí? “Myslím si, že toho máme dost podobného. Tedy možná spíš s mým mladším já, kdy jsem ještě chodil na střední školu a vymýšlel hlouposti, rád se předváděl,” vzpomíná Roman. V souvislosti s cestováním má ale I negativní zkušenost. „Jednou jsem v Anglii spal s kamarádem přes noc na lavičce v parku. Jeli jsme tam vydělat nějaké peníze, ale po příjezdu do Londýna se ukázalo, že člověk, který nám práci zařizoval, byl hledaný Interpolem. Vždy vylákal někoho do Londýna, v metru ho požádal o zálohu za poskytnutí práce a ubytování a utekl. Nám se to naštěstí vyhnulo, ale ten večer jsme neměli kde spát. Chodili jsme po Londýně po hostelech, obalení batohy a hudebními nástroji. Všude bylo plno, a tak jsme skončili jako jednodenní bezdomovci,“ uzavírá Roman.

Premiéra Madagaskaru se uskuteční již 7. 10. v Praze. 

Termíny a místa představení:

07.10.2017 – PRAHA, Tipsport arena

14.10.2017 – BRNO, DRFG Arena

21.10.2017 – ČESKÉ BUDĚJOVICE, Budvar Aréna

28.10.2017 – ZLÍN, Zimní stadion Luďka Čajky

04.11.2017 – PARDUBICE, Tipsport arena

11.11.2017 – OSTRAVA, OSTRAVAR ARÉNA

24.11.2017 – KOŠICE, Steel Aréna

26.11.2017 – BRATISLAVA, Zimný štadión Ondreja Nepelu

02.12.2017 – CHOMUTOV, SD Aréna

09.12.2017 – PLZEŇ, Home Monitoring Aréna

Představení začínají vždy ve 14:00 a 17:00 hodin.

Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticket Art a Ticketportal po celé ČR. Na Slovensku jsou vstupenky v prodeji v síti predpredaj.sk.

 

Zapojte se do kvízu s muzikálem Madagaskar a vyhrajte vstupenky

madagaskar

Vydejte se na dobrodružnou cestu s oblíbenými zvířátky z filmu Madagaskar – s Martym, Alexem, Melmanem a Glorií a mnoha dalšími.

Poprvé naživo a v češtině!

Pojďte jejich cestu do divoké Afriky zažít společně s nimi – již na podzim 2017 na vašem zimním stadionu. Vás a vaše děti čeká strhující podívaná – kouzelná výprava, světelná show, velkolepá choreografie, propracované kostýmy, známé písně (I Like to Move It – Já tak rád trsám trsám a další) i dojemný příběh o cestě ze ZOO z New Yorku až do divočiny na Madagaskaru.

Představení se konají vždy v sobotu od 14:00 a 17:00 hod.

Zapojte se do soutěže a získejte 2 vstupenky na muzikál Madagaskar. Celkem máme připraveny 2 vstupenky do 10 měst (Praha, Brno. Č. Budějovice, Zlín, Pardubice, Ostrava, Košice, Bratislava, Chomutov, Plzeň).

Soutěž najdete ZDE.

Reklama