as.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Stíháte toho mnoho, ale dost často skáčete od jedné práce k druhé či třetí a občas se stane, že na nějaký rozdělaný úkol pozapomenete. Malinko vám chybí organizace vaší práce. Možná by vám mohlo pomoc lepší plánování. K osvojení nových návyků údajně stačí 21 dnů, tak to zkuste třeba již ode dneška.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Následující týden se bude točit kolem peněz. Jeden den se vám bude zdát, že máte eneromní výdaje a druhý zase naopak. Zkuste se na vaše finance každopádně zaměřit a více přemýšlet, za co je vydáváte.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Nedostatek pohybu se na vašem zdravím odráží víc, než si myslíte. Občas se ozve trávení, s váhou také nejsou úplně spokojení a o dobré náladě nemůže být řeč. Zařaďte do své denní rutiny alespoň procházky. Změní se mnohé.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Vytrvale ignorujete milého a sympatického člověka, který by se k vám rád přiblížil. Zkuste se více dívat kolem sebe, usmívat a být přístupnější. Perfektní protějšek je prakticky vedle vás.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Konečně si hvězdy vzpomněly i na vás a obdařily vás kouskem svého hvězdného prachu. Jinými slovy – budete mít z pekla štěstí. Možná by se vyplatilo si koupit i výherní los.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Přiznejte si to. V poslední době s vámi zrovna legrace nebyla. Je to samozřejmě tím, že vaše míra stresu stoupla nad únosnou mez. Vyzkoušejte meditaci nebo si zajděte do přírody – načerpáte sílu.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Tento týden bude týdnem poznání. Ať už půjde o nové lidi, místa nebo vaše vnitřní já. Vítanými změnami projdou i vaše stávající spojení s mladší generací. S tím možná přijdou i nové nápady a svěží myšlenky.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Mohla byste na cestě k rozsáhlým obchodním, majetkovým nebo finančním možnostem. Nyní budete mít k prozkoumání desítky radikálně odlišných možností. Je možné, že se objeví i nový zdroje příjmů.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
V tomto týdnu budou planety negativní a nijak vám nepřispějí k úspěchu. Může to mít negativní dopad na vaši sebedůvěru a ovlivnit celý váš týden. Raději v tomto období nedělejte příliš důležitá rozhodnutí.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Dosud jste byli zvyklí, že všechno zvládnete sami. Jenže říct si o pomoc nebo přijmout nabízenou pomocnou ruku rozhodně není žádná ostuda, ale naopak projev vyzrálé osobnosti. Zkuste to a uvidíte, jak se vám uleví.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Máte tendenci kolegy a příbuzné zahlcovat svými problémy. Není od věci se svěřit, ale čeho je moc, toho je příliš. Trošku se v tomto ohledu kroťte. Ne všechny zajímají soukromé detaily z vašeho života. Ty si raději nechte jen pro nejlepší kamarádku nebo kamaráda.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Někdo vám dlouhodobě narušuje osobní prostor a zasahuje do vašeho soukromí. Zatím jste to mlčky trpěli, ale tentokrát už pohár trpělivosti opravdu přeteče. Dotyčného nebo dotyčnou odkážete do patřičných míst. A to je jen dobře.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová. 

Reklama