cone.jpg

Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Měla byste si udělat čas sama pro sebe a pořádně zabrouzdat do svého nitra. Utřiďte si myšlenky a vyčistěte si hlavu. Zkuste se jít sama projít do lesa, skočte si do sauny nebo meditujte.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Tento týden si dejte pozor, když budete sportovat. Hvězdy vám nebudou příliš nakloněny a vaše fyzická aktivita by se mohla zvrtnout. Hrozí vám úraz. Sice nic extrémně vážného, ale rozhodně by to nebylo příjemné a mohlo by vás to na nějakou dobu omezit.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Rutina a nuda je to, čemu se tento týden musíte vyvarovat. Udělejte si na týden plány, které vás zabaví a nenechají vás ani na chvíli pomyslet na nudu. Užijete si to a budete mít radost, co všechno jste stihla.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Tento týden budete plná energie, ale také emocí. Zkuste je trochu krotit. Ve vypjatých situacích by se vám to nemuselo vyplatit. Hlavně v práci.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Hádky přicházejí a zase odcházejí. Jsou součástí života a někdy se jim vyhnout nejde. Netrapte se tedy tím, hledejte v tom pozitiva, pročistí se vzduch a věci se posunou vpřed.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Ceny jídla, oblečení a věcí spojených s bydlením vám dělají vrásky. A oprávněně. Zkuste lépe zacházet se svými penězi a lépe rozmýšlet výdaje. Na druhou stranu nemůžete být stále ve stresu ohledně peněz. Peníze tu budou déle než my všichni…
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Některý z prudkých pohybů by vám mohl způsobit zablokovaná záda a velkou bolest. Možná než opatrnost by bylo vhodné problému předcházet sportem. Na bolest zad si stěžujete již dlouho. Zkuste si jít zaplavat nebo se každý den trochu protáhnout. 
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Následující týden budete bojovat s trpělivostí. Odnesou to vaši členové domácnosti i kolegové z práce. Uvědomte si, že každý jsme jiný a někdo je holt rozvážnější než vy. Nádech, výdech, počítání do pěti, zkrátka si zvolte takovou metodu, která vás trochu zpomalí.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Někdo z vašeho okolí udělá vstřícné gesto. Přestaňte trucovat a přijměte nabízenou pomocnou ruku. Zapomeňte na staré sváry a žijte přítomným okamžikem. Uleví se vám a získáte nového přítele.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
V následujícím týdnu by vás mohlo pozlobit zdraví. Marně se budete pídit po příčině svých problémů. Ve skutečnosti nebude na vině fyzické tělo, ale psychika. Ta dokáže působit mocně a zapříčinit třeba bolest zubů nebo břicha. Nejdříve si tedy dejte dohromady hlavu.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Klid a pohoda jsou vaše druhá jména. Cítíte se neuvěřitelně odpočatí a tomu odpovídají i vaše pracovní výsledky. Veškeré úkoly odevzdáváte s předstihem, nic není problém. Obdiv si vysloužíte nejen od kolegů a nadřízených, ale i od členů jedné domácnosti.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Láska vám v následujícím týdnu pořádně zamotá hlavu. Nebudete dělat rozhodnutí rozumem, ale srdcem, což u vás není zrovna obvyklé. Tentokrát se to ale může zatraceně vyplatit.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová. 

Reklama