Zažijte comeback vzoru rybí kosti & objevte vinyl k nerozeznání od dřeva

Nejnovější aktualizací vinylových podlah Alpha Vinyl potvrzují designéři belgického Quick-Stepu svou pozici světových „trendsetterů”. A mohou za to nejen nové designy, jako jsou rybí kost z řady Ciro a originální autentické dřevěné dekory z kolekce Bloom využívající revoluční povrchovou technologii, díky níž jsou skutečně k nerozeznání od dřeva. Kromě toho jsou tyto podlahy neuvěřitelně krásné a současně také praktické – svou vodotěsností, tichostí a snadnou instalací, za což vděčí integrované zvukotěsné podložce. Co z toho plyne? Ve světě Quick-Stepu jdou krása a snadné použití opravdu ruku v ruce.

64ff0b989fe10obrazek.png

Láska (doslova) na první pohled

Quick-Step vyvinul integrovanou podložku pro každé jedno prkno (resp. dlaždici) Alpha Vinylu, a díky tomu je proces instalace této podlahy ještě rychlejší a snazší. Joyce Van Waeleghem, šéfdesignérka společnosti Quick-Step, k tomu dodává: „Díky jedinečnému výrobnímu procesu sedí naše podložka na podlahových prknech i dlaždicích dokonale, a tak se není potřeba obávat potenciálních mezer. Kromě toho je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, které jí dodávají mimořádnou odolnost a stabilitu." Dalším významným benefitem nové podložky je její schopnost umocnit zvukově izolační efekt vinylové podlahy. V kombinaci s unikátní vodotěsnou technologií Quick-Stepu učiní z vaší domácnosti klidné a tiché prostředí. Jedinou starostí tak zůstává výběr designu, který se bude nejlépe hodit do vašeho interiéru.

64ff0bb23d169obrazek.png

 Nechejte svůj domov rozkvést

Pokud máte chuť vizuálně podpořit uklidňující dojem svého interiéru, pak vám doporučujeme novou kolekci Bloom. S dosud bezprecedentním zaměřením na detail zachycuje tato kolekce vinylových podlah esenci přirozené kresby dřeva s výsledkem, který je krásný a odolný zároveň. Realistická reliéfní textura na každém prkně napodobuje vzhled přírodního dřeva a pocit, který dřevo vyvolává. Ať už preferujete moderní, rustikální nebo tradiční vzhled, s výběrem z ne méně než 25 barev a bezkonkurenčních autentických designů řady Bloom proměníte každou místnost v interiéru ve skutečný domov.

64ff0befec99cblobid0.png

Sofistikovaná krytina

Čím je struktura kolekce Bloom tak rafinovaná? Zatímco tradiční vinylové podlahy mají texturu, která má 3 až 4 hloubky, naše nová technologie nám umožňuje přidat na prkno až 75 hloubek textury. Díky tomu je design podlahy Bloom daleko realističtější než u jakékoli jiné vinylové podlahy na trhu.

Elegantní vzor rybí kosti a jednoduchá instalace v jednom

Chcete dodat svému interiéru punc vznešenosti a nadčasovou eleganci? Pak je přímo pro vás podlaha se vzorem rybí kosti. V minulosti představovala instalace této podlahy výzvu, protože k dosažení požadovaného „véčkového” vzoru bylo zapotřebí zakoupení samostatných prken „A“ a „B“.

64ff0c0f8d749obrazek.png

Konstruktéři Quick-Stepu však přišli s inovativním a současně jednoduchým řešením: zaklikávacím systémem Unizip. Výsledek? Namísto nutnosti použití dvou různých typů prken vám stačí jediné důmyslně vytvořené prkno, které do druhého hladce zapadne na obou stranách. Tato revoluční technologie nejenže činí instalaci hračkou, ale také minimalizuje odpad, protože je díky ní mnohem snazší zjistit, kolik prken budete potřebovat. Dejte sbohem komplikacím a přivítejte jednoduše nainstalovatelnou a úžasnou podlahu se vzorem rybí kosti.
 
V duchu trendu mix & match

64ff0c38490bfobrazek.png

Nová kolekce Ciro obsahuje podmanivý mix klasických i trendy dřevěných designů. Evokuje tak nostalgické vzpomínky a zároveň poskytuje komfort a výhody Alpha Vinylu. Se svými šesti dekory, od světlých po tmavé, kolekce plynule navazuje na širokou barevnou škálu řady Bloom. Díky tomu si můžete dopřát výraznou podlahu se vzorem rybí kosti v jedné místnosti a ve zbytku svého domova zvolit méně eklektický, klasický podélný vzor prken. Realizace konceptu „mix and match” nikdy nebyla jednodušší! Užijte si pocit svobody, vyjádřete svůj jedinečný styl a vytvořte harmonickou kombinaci designů podlah v celé své domácnosti
64ff0c596e788obrazek.png

Reklama