Světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds způsobilo v Praze nebývalý rozruch. Obyvatelé města na cestě do školy či zaměstnání a turisté obdivující ranní metropoli mohli včera na mostě Legií spatřit mezinárodně uznávaného režiséra Quentina Tarantina, hledajícího nejlepší záběr Pražského hradu.  

Tarantinova přítomnost v centru Prahy je předzvěstí blížící se speciální výstavy Madame Tussauds, která bude k vidění od 11. dubna v Muzeu voskových figurín Praha.

qjedna

Oceňovaný režisér se stane součástí speciální, Hollywoodem inspirované filmové výstavy v Muzeu voskových figurín Praha v Celetné ulici. Režírovat tam bude takové hvězdy jako Nicole Kidman, Bruce Willise, George Clooneyho, zpěvačku Lady Gaga, oblíbeného mimozemšťana E. T. a v neposlední řadě také známý pár Brada Pitta a Angelinu Jolie. V rámci této vůbec první výstavy ve střední a východní Evropě umožní Madame Tussauds návštěvníkům vstoupit do světa filmu a seznámit se s hvězdami stříbrného plátna.

qdvaa

qvtri

„Jsme velmi rádi, že v Praze můžeme představit alespoň část Madame Tussauds a neumíme si představit lepší úvod, než zpostředkovat lidem reálný zážitek v podobě setkání s figurínou na místě, kde by ji nečekali,“ řekl Richard Jones, globální manažer Madame Tussauds pro vnější vztahy. „Kolemjdoucím se dnešní ranní setkání s Tarantinem velmi líbilo, ale to byl jen začátek. Chceme, aby si lidé čas strávený s našimi figurínami skutečně užili. Neoddělujeme je žádnými provazy ani jinými bariérami, naopak jsme velmi rádi, když jsou jim návštěvníci co nejblíže, dotýkají se jich a fotí. Vždyť kdo by odolal neformální fotce se svou oblíbenou hollywoodskou celebritou?“ dodal Jones.

qctyriii

  • Jedinečná filmová výstava Madame Tussauds bude otevřena od pátku 11. dubna a zůstane přístupná minimálně do konce října 2014.
  • Vstup na ni bude součástí prohlídky Muzea voskových figurín Praha a činí 160 Kč pro dospělého a 100 Kč pro děti.

www.waxmuseumprague.cz.

Reklama