m1.jpg
fotokredit: JVSGroup

Jedinečné spojení symfonického orchestru a živé rockové kapely předvede nejznámější hity ikonické britské skupiny Queen. Na představení se podílel samotný kytarista Queen-Brian May. Fanoušci se tak mohou těšit na hity jako I Want it All, We Are The Champions, Bohemian Rhapsody a další, v podání několika desítek hudebníků.

„Jsme velmi rádi, že všechny tři koncerty, které s Queen Symphonic v Evropě pořádáme podpoří Ukrajinu. Dohodli jsem se s umělci i s managementem, že celý zisk z koncertu věnujeme právě této válkou zasažené zemi. A protože náhody neexistují, tak do České republiky právě z Kyjeva utekla i známá zpěvačka Katya Beilis, která spolu se skvělými zpěváky z West Endu vystoupí jak v samotné show, tak jí bude věnován začátek koncertu,“ komentuje připravovaný koncert ředitel produkce pořadatelské agentury JVS GROUP, Petr Suchánek.

Hudební show, při které na diváky čeká spojení velkého symfonického orchestru, rockové kapely a nejlepších londýnských muzikálových zpěváků již viděly již miliony fanoušků po celém světě. V samotné Británii má za sebou turné s více než třiceti zastávkami pro 150.000 diváků.

Nový termín Queen Symphonic A Rock Band & Orchestra Experience:
11. 6. 2022 Tipsport Arena Praha

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají platné, akce se pořádá ve stejných koncertních prostorách, takže diváci i v novém termínu dostanou přesně na to místo, které si původně v předprodeji vybrali.

m2.jpg
fotokredit: JVSGroup